عروس خانوم هایی که میخوان موهاشون پوشیده باشه معمولا با مشکل مدل روسری مواجه هستند. چون روسری ممکنه مدل لباسشون رو بپوشونه یا رنگ و طرح دلخواهشون نباشه. در این نوشته براتون از مدل های روسری و سربند حجاب برای عروس خانوم های خوش لباس انتخاب کردم که میتونن اون ها رو توی مراسم نامزدی یا بله برون یا حتی عروسی استفاده کنند.

لباس عروس های ارزان
این روزها با قیمت های عجیب و غریبی که برای کوچکترین چیز های…
»

مدل روسری و تور سر کار شده

گل دوزی ست لباس روی روسری

روسری های طراحی شده برای لباس نامزدی

برای لباس های رسمی مجلسی مثل لباس نامزدی که خیلی مهمه، بهتره این روسری ها دقیقا طراحی شده باشه. بهتره که از همون پارچه ای که برای لباس استفاده میکنید، برای روسری هم استفاده کنید و حتی میتونید به خیاط تون سفارش طراحی های خاص برای روسریتون بدید که خیلی شیک تر میشه.

روسری و تور کار شده

تور سر محجبه

تزیینات روی روسری نامزدی و عروس

برای تزیینات روی روسری میتونید از گل برجسته، منجوق و ملیله، مروارید یا گل دوزی های مختلف و … استفاده کنید. جوری که به لباستون بخوره و مشخص باشه که لباس و روسری با هم یک ست هماهنگ رو تشکیل میدن. این جوری کلیت لباس قشنگ تر و خیلی جذاب تر به نظر میرسه. حتی عروس هایی که  دوست دارن تور داشته باشند میتونند طراحی تور و روسری رو با هم داشته باشند و با پارچه های گیپور و دانتل اون ها رو درست کنند و با هر چیزی که با لباسشون ست میشه اون تور رو تزیین کنند.

لباس عروس های زیبا با دامن دنباله دار و پفی
لباس عروس های پفی همیشه در بین عروس خانوم های ایرانی پر طرفدار…
»

روسری طراحی شده برای لباس مجلسی

روسری طراحی شده

روسری کار شده با گیپور

تزیینات روسری ست لباس

تاج گل روی روسری

مروارید دوزی ست لباس روی روسری

یکی دیگه از قشنگ ترن کار هایی که میشه کرد اینه که مدل روسریتون رو متفاوت ببندید. این مدل میتونه فقط موهاتون رو پوشش بده یا میتونه حتی روی گردنتون هم بیاد ولی برای این که مرتب تر و شیک تر باشه بهتره مدل روسریتون متفاوت بسته بشه.

مدل دار بستن روسری

پیچیدن روسری دور سر

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...