وقتی که درباره سینه های خانم ها صحبت می کنیم، یکی از اولین چیزهایی که ما در موردش فکر می کنیم اندازه و سفتی سینه هاست. این به این دلیله که این دو عامل باعث زیبایی سینه ها میشن. تعداد کمی از زنان هستن که از اندازه سینشون رضایت کامل دارن. اگه سینه های کوچک دارین و احساس میکنین که باید بزرگش کنین، میتونین با خوندن نکته هایی که در مطلب زیر بهش اشاره کردیم، به سایز سینه مورد علاقتون برسین.

فشار به سینه ها با شنا رفتن

یکی از ورزشهای مناسب بزرگ کردن سینه که در منزل به راحتی میتونین انجام بدین فشار دادن به سینه هاست. این حرکت با استفاده از بازو در یک موقعیت انجام میشه. این نوع ورزش ناحیه گردن رو تقویت می کنه و می تونه سینه ها رو بزرگتر کنه و همچنین دستهاتونو عضلانی می کنه. روی هر دو پا بایستید و کف دستتون رو روی زمین قرار بدین. همانطور که به بازوهاتون فشار میارین شکمتون رو به پایین بیارین (حالت شنا). این حرکت رو حداقل جند مرتبه در روز تمرین کنین.

فشار به قفسه سینه به کمک وزنه ها

یکی دیگر از تمرینات قفسه سینه که باعث ایجاد عضلات قویتر و بافت سینه محکمتر میشه ورزش کردن به کمک وزنه هاست. به حالت خوابیده روی نیمکت شیب دار قرار بگیرین و وزنتونو در طرفین نگه دارین. به کمک بازوها وزنه ها را از طرفین به هم نزدیک کنین طوری که اونها همدیگرو لمس کنن و سپس وزنه ها رو به آرامی پایین بیارین و تکرار کنین. این حرکت رو هم تا جایی که بهتون فشار نیاد سعی کنین متناوب تو طی روز انجام بدین.

مواد غذایی دارای استروژن برای بزرگ کردن سینه ها

هورمونی که حجم سینه های خانمها رو در دوران بلوغ افزایش میده و حدودا در سن 18 یا 19 سالگی تولید میشه استروژنه. سعی کنین از موادغذایی استفاده کنین که تولید این هورمون رو بیشتر میکنه. میتونین مقدار زیادی از محصولات سویا مانند شیر سویا، لوبیا سویا و پنیر سویا مصرف کنین. و یا از قرصهای تقویت پستان، با استروژن های مشتق شده از گیاهان ساخته شده رو هم استفاده کنین.

مواد غذایی با طعم استروژن

مواد غذایی با طعم استروژن

کاهش وزن و بزرگ شدن سینه با هم جو در نمیان

رژیم غذایی میتونه رو کوچیک شدن سینه هاتون تاثیر بزاره. به طور کلی کاهش وزن و لاغر شدن منجر به کوچیک شدن سینه میشه، چون کالری کمتری به بدنتون وارد میشه و بالعکس با افزایش وزن سینه هاتون هم بزرگ میشه. پس اگه به فکر رژیم لاغری هستین بزرگ شدن طبیعی سینه رو فراموش کنین. این رو هم بهتون بگم که یکی از راههای طبیعی افزایش حجم سینه در زنان زمانیه که باردار میشن.

کاهش وزن و بزرگ شدن سینه با هم جو در نمیان

کاهش وزن و بزرگ شدن سینه با هم جو در نمیان

تبلیغات ماهواره ای بی تاثیر و پر هزینه

استفاده از کرم و روغن های مخصوص و البته طبیعی، به بزرگ کردن پستان کمک میکنه. کرمهایی که تو فضای مجازی و ماهواره عرضه میشه به غیر از تبلیغ و گول زدن خانمها برای خالی کردن جیبشون تاثیر دیگه ای ندارن. سعی کنین از عصاره های گیاهی و روغنهای طبیعی استفاده کنین چون علاوه بر ماساژ دادن سینه هاتون میتونین به بزرگ شدنشون هم کمک کنین.

تبلیغات ماهواره ای بی تاثیر و پر هزینه

تبلیغات ماهواره ای بی تاثیر و پر هزینه

دانه شنبلیله برای بزرگ کردن سینه ها

دانه های شنبلیله در رشد سینه ها به میزان زیادی کمک میکنه و میتونین اونو به طور منظم به عنوان یکی از ساده ترین راه ها برای افزایش اندازه سینتون مصرف کنین. دانه های خشک شده این گیاه به راحتی در بازار موجوده، اونارو در وعده های غذایی استفاده کنین. دانه شنبلیله تقویت کننده هورمون هاست و در نتیجه باعث افزایش حجم سینه ها میشه. کنجد و دانه کتان هم برای بزرگ شدن سینه موثرن.

کوچییک اما قدرتمند مثله شنبلیله

کوچییک اما قدرتمند مثله شنبلیله

بزرگ شدن سینه ها با یه ماساژ اصولی

ماساژ دادن روی سینه ها به صورت منظم میتونه کمک زیادی به رشد سینه کنه. این کار علاوه بر سفت کردن سینه ها، اونها رو بزرگتر نیز میکنه. برای اینکه ماساژ موثرتری داشته باشین از روغن زیتون یا نارگیل استفاده کنین. علاوه بر این مهمه که ماساژ سینه هاتون رو به دست یه فرد متخصص بسپرین تا با روش درست باعث رشد سریع و زیاد در سینه هاتون بشه.

بزرگ شدن سینه ها با یه ماساژ اصولی

بزرگ شدن سینه ها با یه ماساژ اصولی