سینه های خوش فرم باعث میشه که اعتماد به نفس خانمها بالا بره. اعتقاد خیلی از زنها اینه که خانم های دارای سینه بزرگ جذابترند. بخاطر همین سینه بزرگ برای خیلی از خانمها شده یک رویا و به دنبال روشهای مختلفی میرن تا به رویاشون برسن. داشتن سینه کوچک میتونه دلایل مختلفی داشته باشد از قبیل رژیم غذایی نامناسب، ژنتیکی و یا استرس. بهتره از روش های صحیح برای بزرگ کردن سینه استفاده کنین، در مطلب زیر ما شما رو با داروهای گیاهی راهنمایی میکنیم تا بتونین سینه های بزرگ و خوش فرمی داشته باشین.

یام وحشی(سیب زمینی شیرین)

یام وحشی گیاه فوق العاده ای که میتونه به افزایش هورمونهای استروژن کمک زیادی بکنه. میتونین برای بزرگ کردن و سفت کردن سینه هاتون از این گیاه مغذی بهره کافی رو ببرید. برگهای اون رو از عطاری ها خریداری کنین و بجوشانید و بخورین و بعد از مدتی تاثیرش رو ببنین.

یام وحشی

یام وحشی

رازیانه

این گیاه حاوی فلاونوئیدها (مواد موثر در گیاهان دارویی) است که دارای خواص استروژنی است که می تونه فعالیت هورمونهای استروژن در بدن شما رو افزایش بده. علاوه بر افزایش میزان شیر در مادران، دانه های رازیانه نیز می تونه به رشد بافت های سینه در زنان کمک فراوانی بکنه. رازیانه رو میتونین به عنوان یک ادویه در پخت و پز و یک طعم دهنده عالی برای غذاها استفاده کنین یا کمی از اون رو در سالاد بریزین و نوش جان کنین.

رازیانه

رازیانه

شنبلیله

شنبلیله خنک کننده طبیعی برای بدن است که فرآیند کم شدن چربی اطراف سینه ها را کند میکنه، بنابراین سینه هاتون بزرگتر میشه. همچنین حاوی ماده ای به نام دیوسژنین (ماده ی طبیعی در تولید استروئید تجاری بکار می رود) هست که رشد بافت پستان رو در زنان افزایش میده.

شنبلیله

شنبلیله

شبدر قرمز

یکی دیگه از گیاهان دارویی که میتونه به بزرگ شدن سینه هاتون کمک کنه شبدر قرمزه. شبدر قرمز دارای ماده مغذی فیتواستروژن است که باعث افزایش رشد پستان در زنان میشه. برای هربار 2 یا 3 عدد گل شبدر قرمز رو بردارین و بجوشانین و هر روز مثل چای بنوشین تا به بزرگ شدن سینه هاتون کمک کنین.

شبدر قرمز

شبدر قرمز

ریشه قاصدک

برای اینکه به سینه هاتون حجم بدین میتونین از ریشه قاصدک استفاده کنین. هر روز ریشه چای قاصدک رو صاف کنید و بخورید و نتایج اون رو در مدت کوتاهی ببینین. چای ریشه قاصدک باید بدون اضافه کردن قند یا شیر آماده بشه تا میزان چربی بدن شما رو افزایش بده.

ریشه قاصدک

ریشه قاصدک

روغن جوانه گندم

روغن جوانه گندم یکی از روغن های گیاهی که میتونین ازش کمک بگیرین. روغن را در اطراف سینه خود بمالید و به آرامی برای مدت 15 دقیقه ماساژ بدین. در هنگام ماساژ دادن سعی کنین از از اطراف سینه به مرکز ماساژ را انجام بدید تا نتیجه ی بهتری حاصل بشه. این کار باعث  میشه جریان خون در ناحیه پستان افزایش پیدا کرده و در نتیجه بافت سینه رشد بهتر و بیشتری داشته باشه. سعی کنین این کار رو هر روز انجام بدید تا نتیجه موثر اون رو ببینید.

روغن جوانه گندم

روغن جوانه گندم

برگ کاسنی

این گیاه غنی از ویتامین E است که این ویتامین برای رشد سینه در زنان ضروریه. مصرف ویتامین E میتونه به بزرگ شدن سینه ها کمک کنه، چون یک تنظیم کننده موثر هورمونی هست. برای استفاده از برگ های کاسنی میتونین اونها رو در آب بجوشونین و بعد از فشار دادنش آبشو میل کنید. 

برگ کاسنی

برگ کاسنی

روغن کنجد

روغن کنجد هم یکی دیگه از داروهای خانگی هست که میتونین به راحتی ازش استفاده کنین. برای تقویت عضلات پستان و افزایش رشد سینه روغن کنجد می تونه مورد استفاده قرار بگیره. در واقع این درمانی هست که از زمانهای دور مورد استفاده قرار میگرفته. خانمها می تونن تمام سینه ی خود را با روغن کنجد گرم آغشته کنند و قدری ماساژ بدن و به سرعت رشد پستان خود اضافه کنن.

روغن کنجد

روغن کنجد

دونگ کوای

دونگ کوای گیاه دارویی بزرگ کننده سینه است. دونگ کوای یک گیاه طبیعی است که تولید هورمون استروژن را در زنان تنظیم می کند و به اندازه معقولی به رشد سینه ها کمک می کند. مواد مغذی موجود در این گیاه میتونه در افزایش سلامت بافت سینه مفید باشه. دونگ کوای همچنین می تونه با تنظیم غلظت هورمونی، رشد سینه را بهبود ببخشه. پس این گیاه رو بخرید و از مزایاش بهره ببرید.

دونگ کوای

دونگ کوای