برگزاری مراسم عقد و عروسی رو به کی بسپریم؟

برگزاری مراسم ازدواج از نامزدی گرفته تا عقد و عروسی، احتیاج به صرف انرژی زیاد داره که احتمالا برای خانواده درجه یک، به دلیل مشغولیت های جانبی امکان پذیر نیست و یا بسیار سخته که معمولا نهایتاً یک جای کار...

Avatar
رپورتاژ آگهی آپدیت:
تشریفات مراسم

برگزاری مراسم ازدواج از نامزدی گرفته تا عقد و عروسی، احتیاج به صرف انرژی زیاد داره که احتمالا برای خانواده درجه یک، به دلیل مشغولیت های جانبی امکان پذیر نیست و یا بسیار سخته که معمولا نهایتاً یک جای کار هم میلنگه. خوبه که کل تشریفات مراسمی که در نظر دارید رو به گروه با تجربه و زبده ی این کار بسپرید تا هم از کیفیتی که قراره ارائه بشه مطمئن باشید و هم انرژی مضاعفی از اطرافیان جهت برنامه ریزی و هماهنگی های مختلف صرف تشریفات نشه.

تشریفات مراسم

تشریفات

برگزاری مراسم به سلیقه ی عروس و داماد

اگه بخوایم ایده آل ترین سبک برگزاری مراسم عقد یا عروسی رو شرح بدیم، اون سبکی برترین هست که از نظر عروس و داماد عالی باشه. خیلی مهمه که قبل از سفارش مراسمتون به تشریفات، در مورد جزئیاتش فکر کرده باشید و بدونید که با توجه به سلیقه خودتون چه انتظاراتی از برگزار کننده ی مراسمتون دارید. در این صورت به راحتی میتونید خواسته هاتون رو سفارش بدید.

مراسم عقد و عروسی

عقد و عروسی

انتخاب باغ و سالن

درسته که آرایش و گل و ماشین و لباس شما به عنوان عروس و داماد بسیار مهمه. ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که تمام زیبایی هایی که در نظر گرفتید باید در فضایی مناسب به نمایش گذاشته بشه. همچنین که برای مهمانان راحتی و نظم و زیبایی فضایی که پذیرایی میشن هم بسیار مهمه. انتخاب باغ و سالن مناسب هم احتیاج به دقت و تجربه داره که بد نیست این مورد رو هم به تشریفات بسپرید.

برگزاری مراسم

برگزاری مراسم

طراحی میز های مراسم

از مهمترین مواردی که در پذیرایی مهمان ها توجه زیادی بهش نمیشه، طراحی میز های پذیرایی هست. ایده های بسیار زیبایی میتونه برای طراحی میز به کار بره. انتخاب گل های طبیعی، شمع های رومانتیک و چینش مناسب و فکر شده ی میوه و شیرینی های درجه 1 برای یک مراسم ایده آل ضروریه.

طراحی میز

طراحی میز

نورپردازی

داشتن نورپردازی مناسب هم از اهمیت ویژه ای برخورداره. نورپردازی های تزیینی میتونه مهمانان رو شگفت زده کنه. همچنین که کیفیت و زیبایی عکس ها و فیلم مراسم هم ارتباط مستقیم با نورپردازی داره.

نورپردازی مراسم

نورپردازی مراسم

با تجربه بودن در برگزاری تشریفات

تشریفات و خدمات مجالس جلالی ،‌ با برخورداری از سابقه ای طولانی در امر برگزاری مراسم مختلف تظیر عروسی،‌ نامزدی،‌ عقد کنان، حنابندان،‌ انواع میهمانی های خانگی،‌ جشن های فارغ التحصیلی،‌ همایش و سمینار و… می تواند در برگزاری این مراسم از صفر تا صد در کنار شما باشد و مراسمی متناسب با سلیقه و بودجه شما و هم سطح با مدرن ترین طراحی های روز را طراحی و اجرا نماید.

برای اطلاع از شرایط و خدمات به سایتتشریفات و خدمات مجالس جلالی مراجعه کنید.

jalalitashrifat.ir

شماره های تماس

۰۲۱-۸۸۰۹۶۵۹۷

۰۹۱۲۲۹۵۳۱۵۹