برچسب دیواری تغییری ایده آل برای دکوراسیون

در این مطلب درباره مدلهای برچسب دیواری نکات کوچکی را یاد آور می شوم، و چند مدل برگزیده را نیز برایتان نشان خواهم داد. به نظر من برچسب های دیواری در دکوراسیون منزل طی سالهای اخیر، یکی از زیباترین قدم...

Avatar
خاتون آپدیت:
طرحی خلاق و نشیمن گرم و صمیمی

در این مطلب درباره مدلهای برچسب دیواری نکات کوچکی را یاد آور می شوم، و چند مدل برگزیده را نیز برایتان نشان خواهم داد. به نظر من برچسب های دیواری در دکوراسیون منزل طی سالهای اخیر، یکی از زیباترین قدم ها برای تزئین در دکور منزل است. زیرا با هماهنگی برچسب های دیواری و مبلمان، روح و حس و حال داخل فضا، و بازتابی از سبک زندگیتان، و با انتخاب آزادانه فکر شخصی شما می تواند ترکیبی زیبا و فوق العاده ایجاد کند. با این انتخاب می توانید دیوارهایی متفاوت از هم و در عین حال با یک تم همگون، رنگ و حس جدیدی به دکوراسیون منزل و یا محل کارتان بدهید.

طرحی خلاق و نشیمن گرم و صمیمی

طرحی خلاق و نشیمن گرم و صمیمی

گرچه برچسب های دیواری پدیده ای جدید در طراحی دکوراسیون می باشد، اما با توجه به جا افتادن و زیبایی این محصول، طرفدارهای خودش را دارد به طوری که تقاضای زیاد این محصول بازار آن را نیز داغ کرده است و بنابر این با توجه به درخواست ها تنوع برچسب ها نیز بسیار بالاست.

ورودی منزل

ورودی منزل

طرحی رمانتیک برای دکور داخلی

طرحی رمانتیک برای دکور داخلی

در ضمن میتوانید با توجه به سلیقه و علاقه شخصی تان نیز برای این برچسب ها طراحی کنید و از آنها برای زیباتر و منحصر به فرد شدن اتاق های منزلتان  استفاده کنید. در حال حاضر از طریق برش لیزر این کار به راحتی و با قیمتی مناسب انجام پذیر است.

فضای نشیمن و طرحی رویایی

فضای نشیمن و طرحی رویایی

نصب برچسب های دیواری برای دکوراسیون

این برچسب ها به سادگی قابل اجرا بوده و حتی اگر کمی حوصله و دقت داشته باشید نیازی به نصاب هم ندارد. در ضمن این برچسب ها نه تنها برای دیوار، بلکه برای درب و کمد نیز استفاده می شوند. بخصوص استفاده از این برچسب ها برای اتاق کودک زیبایی و رنگ فوق العاده میدهد. همچنین استفاده از این برچسب ها در دفتر کار، مطب و فضاهای کاری دیگر نیز کاربرد فراوان دارد. کافیست با توجه به فضای مورد نظر، طرحی متناسب انتخاب نمایید تا حس و حال فضا را تغییر دهید.

اتاق کودک و طرحی زیبا

اتاق کودک و طرحی زیبا

همچنین از این برچسب ها برای پوشش بعضی نا زیبایی های فضای داخلی تان نیز می توانید کمک بگیرید. این برچسب ها روی سقف گچی، کاشی، طبقه ها، و شیشه ی پنجره ها قابل اجراست. در عین کاربرد آسان، جدا سازی و پاک کردن ساده و راحت آن نیز یکی دیگر از دلایل پر طرفدار بودن آن است.

طرح ساده کلاسیک برای اتاق خواب

طرح ساده و کلاسیک برای اتاق خواب

تناسب رنگ با سادگی طرح

تناسب رنگ با سادگی طرح

مدل های پرچسب ها در مغازه های دکوراسیون همراه با طرح ها و رنگهای متنوع موجود است و با توجه به تغییر فوق العاده ای که در منزل ایجاد میکند، قیمت مناسبی دارد. با به کار گیری هنر و سلیقه می توانید صاحب دیوارهایی با حس و حالی جدید و جذاب باشید.