برند بکو شریک اصلی جدید جهانی “باشگاه تیم فوتبال بارسلونا FCB

برند لوازم خانگی بکو اعلام کرد قرارداد حمایت مالی خود را با تیم بارسلونا گسترش و تمدید نموده و از انتخاب "جرارد پیکه" به عنوان سفیر جهانی جهت آغاز کمپین "مثل یک حرفه ای غذا بخور" خبر می دهد.

Avatar
رپورتاژ آگهی آپدیت:
برند بکو

برند لوازم خانگی بکو اعلام کرد قرارداد حمایت مالی خود را با تیم بارسلونا گسترش و تمدید نموده و از انتخاب جرارد پیکه به عنوان سفیر جهانی جهت آغاز کمپین “مثل یک حرفه ای غذا بخور” خبر می دهد.

برند بکو به شریک اصلی جدید جهانی باشگاه تیم فوتبال بارسلونا FCBمی شود.

برند بکو

برند بکو

بارسلونا، ۱۵ فوریه ۲۰۱۸ : برند بکو ، پیشروترین برند در زمینه تولید لوازم خانگی در اروپا، اعلام کرد  حمایت مالی خود را از باشگاه تیم فوتبال بارسلونا تمدید نمود، و شاهد طرح های مشترک هیجان انگیز در سه فصل آینده ورزشی خواهد بود.

برند بکو

برند بکو

این خبر جدید در کنفرانس مطبوعاتی مشترک ما بین باشگاه بارسلونا و شرکت بکو در تالار کنفرانس آدیتوری ۱۸۹۹ نیو کمپ اعلام شد، در این توافق جدید مقرر شد نام برند بکو به عنوان یک شریک اصلی و حامی مالی باشگاه تیم فوتبال بارسلونا به صورت رسمی در زمان تمرینات این تیم بر روی لباس بازیکنان تیم قرار گیرد در حالی که این برند همچنان اولین انتخاب این باشگاه برای استفاده از لوازم خانگی می باشد.

برند بکو

برند بکو

“علی کوچ” نائب رئیس هولدینگ کوچ (Koç)، بزرگترین سازمان تجاری ترکیه و شرکت مادر بکو عنوان کرد: ما خوشنودیم که رابطه ما با باشگاه تیم فوتبال بارسلونا، یکی از بزرگترین باشگاه های جهان، گسترش یافته و ادامه می یابد. شرکت بکو همانند باشگاه تیم فوتبال بارسلونا، گذشته و تاریخچه با افتخار و دیرینه ای دارد که دائما در حال تلاش است که استانداردها را بهبود بخشد و محصولات مفید و خلاقانه ای ارائه دهد. به غیر از این مورد، ما معتقدیم که ورزش قدرت باورنکردنی دارد تا مردم را از طریق ارزش های مشترک گرد هم آورد، روحیه تیمی و چالشی که در ورزش جاری است سبب میشود تا روز به روز شرایط برندمان نیز بهبود یابد. از این رو ما افتخار میکنیم که باشگاه تیم فوتبال بارسلونا را در کنار خود داریم، بنابراین ما برای رشد جهانی و موفقیت هر چه بیشتر خود در سالهای پیش رو می کوشیم.

بکو آگاهی از نام برند خود را به واسطه طرفداران جهانی باشگاه تیم فوتبال بارسلونا بصورت موثری افزایش داده و به صورت تخمینی این طرفداران به جمعیتی بالغ بر ۳۰۰ میلیون نفر می رسند. برند بکو از اینکه جزو سه برند نخست اسپانسرهای عنوان شده در بین ۱۳ کشور می باشد که به وسیله کشورهای اروپای شرقی رهبری میشود و نیز بالاترین سطح حمایت مالی را دارند خرسند می باشد. نظر به اینکه با شروع فصل بازی های باشگاه تیم فوتبال بارسلونا در فواصل سال های ۲۰۱۵-۲۰۱۴ ، زمانی که نخستین دوره حمایت مالی بکو آغاز شده بود، این شرکت یک رشد پایدار را در اسپانیا دنبال می کرد و یکی از سه برند برتر بازار شد. برند بکو به عنوان یرجسته ترین  برند مستقل لوازم خانگی، آگاهی در رابطه با برند خود را به خصوص در آسیا و اقیانوسیه ، خاورمیانه ، آفریقا و اروپای شرقی افزایش داده است.

جوزف ماریا بارتومئو رئیس کنونی باشگاه تیم فوتبال بارسلونا، در هنگام تمدید این توافق نامه، اضافه کرد: امروز ما توافقنامه رسمی همکاری استراتژیک خود را با برند بکو، یک برند پیشرو در زمینه لوازم خانگی، جشن می گیریم . ما با یک رابطه نزدیک و قابل اعتماد که از سال ۲۰۱۴ آغاز شده با هم متحد شدیم . طی این دوره موفقیت های ورزشی باشگاه و تصویر جهانی ما با تصویر بکو ،یکی از شرکت های پیشرو در زمینه کالاهای مصرفی با بیش از ۲۸۰ میلیون مصرف کننده در بیش از ۱۰۰ کشور مختلف دنیا همراه شده است. در نتیجه بکو در کنار Rakuten  و Nike به یک شریک اصلی تبدیل خواهد شد. این شراکت با یک برند پیشرو همچون بکو در زمینه تولید لوازم خانگی، برند پیشگام نخبگان دنیای فوتبال محسوب میشود در حالیکه ما نیز با توسعه پروژه های بزرگ سهام خود از جمله Espai Barça  و پروژه های استراتژیک را به عهده گرفته ایم که باعث تقویت موقعیت و منحصر بفردی ما در یک سطح جهانی خواهد شد.

بکو نه فقط یک حامی مالی بلکه یک انگیزه اجتماعی است

هر دو برند بارسلونا و بکو از ارزش های مشترکی برخوردار هستند که ریشه در آرزویی دارد که زندگی مردم را در هر دو بعد منطقه ای و جهانی تحت تاثیر قرار می دهد. این چشم انداز مشترک منجر به یک ابتکار جهانی از بکو شده است . کمپین “مثل  یک حرفه ای غذا بخور” و  بکو و باشگاه تیم فوتبال بارسلونا “جرارد پیکه” را به عنوان سفیر این کمپین معرفی کرده اند.

برند بکو

برند بکو

کمپین “مثل یک حرفه ای غذا بخور” در نظر دارد که در برخورد با اپیدمی جهانی چاقی کودکان، به کمک والدین و بچه ها، با نشان دادن اینکه قهرمانان کودکان چه مواد غذایی می خورند که بهترین عملکرد خود را به نمایش میگذارند آنها را به خوردن غذاهای سالم و مواد مغذی ترغیب نمایند.

جرارد پیکه ستاره تیم بارسلونا و سفیر کمپین “مثل یک حرفه ای غذا بخور” اظهار داشت: من هیجان زده هستم از اینکه سفیر این کمپین مهم و سرنوشت ساز باشم. همانطور که من از سن کم شروع به ورزش و رقابت کردم و به اهمیت تغدیه سالم گرایش پیدا کردم، در حال حاضر به عنوان پدر دو فرزند ، احساس میکنم که این موضوع حتی بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است. آمار جهانی حوزه چاقی کودکان شوکه کننده است و نشانه هایی از بهبود را نشان نمی دهد به همین دلیل است که من افتخار میکنم که با برند بکو و باشگاهم کار کنم تا به حل این مسئله جهانی کمک نمایم.

پایان

درباره بکو

بکو یک برند لوازم خانگی بین المللی از گروه آرچلیک می باشد و از شرکای اصلی باشگاه تیم فوتبال بارسلونا است . این برند خطوط تولیدی خود را که شامل لوازم خانگی مبله، سیستم های تهویه مطبوع و لوازم خانگی خرده ریز است را ارائه می دهد. بکو برند پیشرو لوازم خانگی در اروپا در بخش لوازم خانگی مبله محسوب می شود و سریع ترین برند رو به رشد در کل بازار اروپا در فاصله سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۶ بوده است .

بکو با موقعیت پیشرو خود ، یکی از مهم ترین برند ها در بازار لوازم خانگی انگلستان است و موقعیت بالای خود را در بازار لوازم خانگی مبله فرانسوی و در کل بازار لوازم خانگی لهستانی در دست دارد. به علاوه بکو، به سریع ترین برند رو به رشد لوازم خانگی در بازار آلمان تبدیل شده است، بزرگترین بازار لوازم خانگی در اروپا که در پنج سال گذشته با رشد نزدیک به سه برابری در بازار جهانی روبرو بوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از کمپین “مثل یک حرفه ای غذا بخور” لطفا به این آدرس مراجعه کنید.

www.beko.com/eatlikeapro

برای کسب اطلاعات و یا تصاویر بیشتر لطفا با ما در تماس باشید:

تیم جهانی بکو به نشانی آدرس ایمیل:    Beko@mslgroup.com