اولین سوالی که برای خانم ها برای مهمانی رفتن به ذهن می آید همین سوال است: چی بپوشم؟؟؟ برای همین مجموعه ای بی نظیر از بهترین لباس های مجلسی را بصورت آلبومی ویژه در اختیار شما قرار می دهیم که با توجه به نوع مجلس و تیپ و رنگ و مدل دلخواه خودتان حق انتخاب داشته باشید. دیدن این آلبوم یعنی شما از بین ده ها مدل، بدون اینکه ساعت ها در شلوغی مغازه ها راه بروید مدل مورد نظرتان را پیدا کنید.

بلند و مجلسی

مجموعه ای بسیار شیک از لباس های بلند و با تم رنگهای روشن برای مناسبت های ویژه مانند نامزدی. این لباس ها برای مجلسی تر بودن خودش یا حریر آن از اندازه ی معمولی هم بلندتر هستند.

مهمانی و مجلسی

مجموعه هایی مناسب برای هر نوع مهمانی یا مجلس. مجموعه های کامل از لباس و کیف و کفش و گاهی همراه با متعلقات دیگر. در این آلبوم از لباس های مهمانی اسپورت تا مجلسی ارائه شده اند که می توانید با توجه به تیپ و سلیقه تان انتخاب کنید.

لباس های شیک و بلند

مجموعه ای بسیار زیبا از لباس های سنگدوزی شده و بلند، مناسب مجالس شیک. لباس هایی با مدل های بسیار زنانه و جذاب برای هر مراسم دعوتی. لباس هایی زیبا و مناسب برای خواهر عروس.

پرنسس مجلسی

مجموعه ای رویایی از لباس های کار شده و زیبا همراه با کیف و کفش و متعلقات. در این مجموعه می توانید لباس هایی سنگین و مجلسی را انتخاب کنید و با کمک گرفتن از نمنه های ارائه شده مجموعه ی دلخواه تان را حاضر کنید.

لباس شب 

لباس هایی از یک برند بسیار معتبر با لباس هایی زیبا در حد لباس عروس. لباس هایی با سنگدوزی های ظریف و زیبا و مجموعه ای فوق العاده شیک برای مجالس شبانه.

خیلی مجلسی و دخترانه

مجموعه هایی شاد و زیبا برای دختر خانم های جوان. در این مجموعه لباس هایی که در عین مجلسی بودن، با مدلی شاد و هیجان انگیز مناسب مراسم های شاد هستند.

پیراهن کوتاه و مجلسی

پیراهن های کوتاه و دخترانه مناسب برای مهمانی ها و مجلس. مجموعه ای بی نظیر و ساده با مدل هایی زیبا و دوست داشتنی.

مجموعه ی مجلسی

با ارائه کردن مجموعه هایی از لباس و کیف و کفش و متعلقات جهت ایده دادن برای انتخاب مجموعه ای زیبا و خاص برای مهمانی و مجلس.