ایده های چیدمان میز پذیرایی در پاییز

پاییز با همه زیبایی اش در حال طی شدنه و هوای دلچسبش رو تنفس میکنیم. همگی ما در این روزها مشغول آماده شدن برای برگزاری مناسبت های خاصی هستیم که کم کم به اونها نزدیک میشیم. مناسبت های خاص مثل...

هدی شربتی
هدی شربتی آپدیت:
به کار بردن رنگ برگ های رنگارنگ به همراه چیدمانی از میوه های پاییزی

پاییز با همه زیبایی اش  در حال طی شدنه و هوای دلچسبش رو تنفس میکنیم. همگی ما در این روزها مشغول آماده شدن برای برگزاری مناسبت های خاصی هستیم که کم کم به اونها نزدیک میشیم. مناسبت های خاص مثل تولد و یا معمولی تر مثل مهمانی های معمولی خودمانی و یا شاید هم خیلی خاص مثل شب یلدا. حتماً داخل و خارج منزلمون رو هم برای این منظور آماده خواهیم کرد. تغییر دکوراسیون به منظور پذیرایی یکی از اولین اقداماتی هست که خیلی خوشاینده انجام داده بشه. ما اینجا برای شما ایده هایی برای زیباتر شدن میزبانی شما فراهم کردیم.

از رنگهای گرم پاییزی برای میزبانی استفاده کنید

میز پذیرایی پاییزه اغلب ساختاری رنگارنگ، گرم، راحت و دعوت کننده دارد پس رنگ های گرم پاییزی رو استفاده کنید.

رنگ هایی مانند اخرایی یا نارنجی، قهوه ای شکلاتی، طیف های رنگی سبز، سفید، سیاه، کرم، زرد، کرم و رنگ های کبود. برای تداعی رنگ های مورد نظر به طیف های رنگی زرد آلو، شکلات قهوه ای، طلایی، برگ های سبز، سفید عاجی رنگ و مسی توجه کنید. قهوه ای رنگ محبوب پاییزه است، بنا بر این شما می تونین اون رو با همه رنگ های ذکر شده ادغام کنین و تن رنگی جذاب وصمیمی تری بسازین.

 ترکیب رنگ قهوه ای میز ناهارخوری با پیش دستی های آبی و شمع های سفید و جا جشمعی های انتیم مسی رنگ و گلدان سفید همراه با گندم که هارمونی جذاب و سردی رو ایجاد خواهد کرد

میز پذیرایی پاییزه

ترکیب رنگ قهوه ای میز ناهارخوری با پیش دستی های آبی و شمع های سفید و جا شمعی های آنتیک مسی رنگ و گلدان سفید همراه با گندم که هارمونی جذاب و سردی رو ایجاد خواهد کرد.

ترکیب رنگ های میز با با چوب طبیعی و یک رانر کرباسی رنگ به همراه ایده برگ های پاییزی در یک گلدان شیشه ای به همراه چیدن گلابی و شاخه های ظزیف سبز رنگ قادر هسانتد با یک تم دوستانه و راحت رو برای ما به همراه مهمانان القاء کنه

چیدمان میزغذاخوری به سبک پاییز

ترکیب رنگ های میز با با چوب طبیعی و یک رانر کرباسی به همراه ایده برگ های پاییزی در یک گلدان شیشه ای، به همراه چیدن گلابی و شاخه های ظزیف سبز رنگ به عنوان جزییات روی میز، قادر هستند تا یک فضای دوستانه و راحت رو به ما به همراه مهمانان القاء کنه.

نظرتون راجع به یک زمینه سیاه و سفید همراه با یم ست هماهنگ با اون به همراه کدوحلوایی های که با یک روبان شطرنجی سیاه و سفید مزین شده اند وسایر کدو حلوایی ها که در مرکز میز درون یک استند یا پایه ای سیمی شکل قرار دارند چی می تونه باشه؟

ایده برای چیدمان پاییزی میز غذاخوری

نظرتون راجع به یک زمینه سیاه و سفید همراه با یک سِت هماهنگ با اون به همراه کدوحلوایی های که با یک روبان شطرنجی سیاه و سفید مزین شده اند وسایر کدو حلوایی ها که در مرکز میز درون یک استند یا پایه ای سیمی شکل قرار دارند چی می تونه باشه؟

چیدمانی مانند قرار دادن کدو تنبل های سفید و سبز در میانه میز همراه با شمع هایی که جا بر روی برشی از یک قطعه چوب طبیعی قرار دارند و دستمال سفره هایی مزین به گل هایی که با رنگ های به کار رفته تناسب رنگی دارند

استفاده از کدو تنبل به عنوان یک المان تزیینی

چیدمانی مانند قرار دادن کدو تنبل های سفید و سبز در میانه میز همراه با شمع هایی که  بر روی برشی از یک قطعه چوب طبیعی قرار دارند و دستمال سفره هایی مزین به گل هایی که با رنگهای به کار رفته تناسب رنگی دارند.

اجزای تزیینی و  رومیزی های مناسب پاییز

اکسسوری و متعلقات مورد نیاز پاییزی شما می تونه از اجزای بسیار ارزان قیمت و در دسترسی تشکیل شده باشه. اجزایی مانند گندم های طبیعی، یک کتری مسی بلا استفاده به جای گلدان، یک رانر کرباسی.

همچنین کدو حلوایی، سیب، انار و برگ های پاییزی گزینه های بسیار مناسبی به عنوان یکی از اجزای تزیینی میز شماست که میتواند به سادگی حس پاییز را به بیننده منتقل کند پس از اون ها استفاده کنیید.

محل قرار گرفتن همه این اجزاء می تونه بر روی یک سینی چوبی، یک کاسه یا سطل چوبی و یا یک جعبه چوبی باشه. همچنین میشه از فانوس و یا شمع های کوچکی استفاده کرد که بر روی پایه هایی که در چندین جای میز قرار گرفته باشن قرار بگیره.

ایده ای مثل استفاده از یک رانر ساده بر روی میز و استفاده از اجزای بالا بر روی اون به عنوان زینت کردن یا نقش و نگار های روی اون هم میتونه قابل اجرا و جالب باشه.

ترکیب همه اجزایی که نام برده شد با المان های پاییزی دیگری همچون قرار دادن گندم های روستیک و یا میوه های درخت کاج هم بسیار جذاب به نظر میرسه.

برای نمونه به ایده های زیر توجه فرمایید:

چیدمان با برگ های طبیعی

چیدمان با برگ های طبیعی ،گل های پاییزی و شمعدان های شیشه ای و شمع های سفید

این تلفیق رنگی برای شما چطور به نظر میرسه؟

یک رومیزی یا رانر طبیعی همراه با ترکیبی از اجزار سبز و سفید

یک رومیزی یا رانر طبیعی همراه با ترکیبی از اجزار سبز و سفید

یک رومیزی یا رانر طبیعی همراه با ترکیبی از اجزار سبز و سفید میتونه از جذابیت ویژه ای برخوردار باشه. حس سرزندگی به همراه آنتیک بودن اجزایی که دیده می شوند احتمالاً قصد دارند تا اصالت و طبیعی بودن رو در ذهن بیننده القاء کند.

استفاده از رنگ های متضاد

استفاده از رنگ های متضاد

استفاده از رنگ های متضاد همیشه می تواند یک ایده بسیار هیجان انگیز باشه. به کار بردن یک رومیزی شطرنجی سیاه و سفید به همراه جاشمعی های مسی رنگ و احتمالاً قدیمی و به همراه ست غذاخوری که حاشیه هایش با طرحی گلدار و تیره مزین شده اند، نظر هر بیننده را به خودش جلب خواهد کرد. به نظر شما کدامیک از اجزا در محوریت میز قرار دارند؟

طراحی با استفاده از اجزاء روستیک و ساده

طراحی با استفاده از اجزاء روستیک و ساده

شما هم مثل من با جمله “زیبایی در سادگی است” موافقید؟

ببینید که چطور می شود با کمی شناخت از متریال و آشنایی با رنگ ها به کیفتی قابل توجه دست پیدا کرد. ایده یک دسته گندم که با روبانی از کرباس زیباتر شده اند به همراه جا شمعی های چوبی و زیر بشقابی های حصیر بافت، به سادگی و زیبایی میتواند احساس صمیمانه و گرم تری را برای مدعوین شما به همراه داشته باشد.

استفاده از منسوجات تزیینی برای تم پاییزی

شما به راحتی با استفاده از منسوجات و پارچه هایی در طراحی میز خود به کار می برید میتونید حس مورد نظرتون رو به بیننده القا کنین. تنها با به کار بردن یک رو میزی یا رانر یا همچنین استفاده از زیر بشقابی هایی بافته شده. برای مثال برای ایجاد احساس سادگی و صمیمت، منسوجات طرح کرباس و یا شطرنجی رو به کار بیرید. همچنین یک رومیزی ساده و سفید همیشه گزینه شیک و جذابی برای هر مناسبت و هر مکانی خواهد بود.

یک رانر کرباس بافت به همراه یک هارمونی سبز رنگ مهمان های شما را به وجد خواهد آورد

یک رانر کرباس بافت به همراه یک هارمونی سبز رنگ ،مهمان های شما را به وجد خواهد آورد.

به کار بردن یک تمه پارچه شطرنجی با رنگ های کبود و ترکیب آن با اجزایی با رنگ های سرد به همراه استفاده از برگ های پاییزی

به کار بردن یک تم پارچه شطرنجی با رنگ های کبود و ترکیب آن با اجزایی بایک طیف رنگی سرد به همراه استفاده از برگ های پاییزی در مرکز میز

ببینید که چگونه ادغام رنگ هایی کاملاً پاییزی همراه با سایه های گرم می تواند این چنین زیبا و جذاب باشد.

ببینید که چگونه ادغام رنگ هایی کاملاً پاییزی همراه با سایه های گرم می تواند این چنین زیبا و جذاب باشد.

به کار بردن رنگ برگ های رنگارنگ به همراه چیدمانی از میوه های پاییزی

به کار بردن رنگ برگ های رنگارنگ به همراه چیدمانی از میوه های پاییزی

به کار بردن رنگ برگ های رنگارنگ به همراه چیدمانی از میوه های پاییزی در کانون میز و استفاده از یک ست چینی با طرح اصیل میزبانی شما را به یک ضیافت بی نظیر و به یادماندنی تبدیل خواهد کرد.

ایده های پاییزه دکوراسیون

ایده های پاییزه برای دکوراسیون

و کلام پایانی اینکه:

پاییز بالقوه فصلی بسیار خلاق است که با استفاده از تمام هدایای طبیعی و خدادادی آن، شما را قادر می سازد تا ار آنها به عنوان اجزاء دکوراسیون منزلتان استفاده کنید و همان حسی را در آن به وجود بیاورید که می توانید ارتباط بیشتری با این فصل برقرار کنید. ارتباطی که مانند اصالت خود پاییز ساده و طبیعی تر به نظر بیاید.