دکوراسیون آشپزخانه در سال های اخیر بسیار دستخوش تغییر قرار گرفته و ایده ها و طرح های زیادی راجع به اون اجرا شده. افراد ترجیح میدن تا علاوه بر بهره مندی از امکانات موجود در فضای آشپزخونه از آخرین ایده ها و مد در هر سبکی پیروی کنن و آشپزخانه ای به روز داشته باشن. آشپزخونه میتونه علاوه بر اینکه فضایی برای پخت و پز و آشپزی شماست مکانی برای دورهمی های خونوادگیتون در هنگام صرف غذا باشه. در این مطلب آخرین و برترین ایده های دکوراسیون آشپزخانه رو با شما به اشتراک میذارم.

دکوراسیون آشپزخانه
چند اشتباه رایج در طراحی دکوراسیون آشپزخانه
معمولا دکوراسیون آشپزخانه از اولین انتخاب ها برای تغییر و بازسازی در خونه…
»

مخفی کردن کابینت ها و تجهیزات آشپزخانه

با افزایش طراحی های باز در حوزه ی دکوراسیون، شرکت های طراح در زمینه ی دکوراسیون داخلی آشپزخانه از کابینت ها و ذخیره سازی پنهان در این فضا استفاده میکنن. یکی از برترین ایده ها استفاده از درهای بزرگیست که روی قفسه ها و لوازم رو میپوشونه و در هنگام استفاده میشه اونها رو باز کرد. استفاده از این سبک کابینت ها به این معناست که آشپزخونه میتونه از یک فضای کاری پیچیده به یه محیط امن و راحت برای زندگی تبدیل بشه.

طراحی مخفی کابینت ها و تجهیزات آشپزخانه

طراحی مخفی کابینت ها و تجهیزات آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه های مدرن با پلان باز

آشپزخانه های باز در جهت تکامل زندگی های مدرن و امروزیست و اجازه ی یه تجربه ی اجتماعی رو به تمام افراد رو میده. البته این طرح مورد پسند عموم نیست چون هیچ حریم خصوصی برای افراد وجود نداره و در هنگام آشپزی یا در صورت کثیف بودن آشپزخونه تمام اتفاقات قابل رویته.

کاشی های رنگارنگ و زیبا در دکوراسیون آشپزخانه
با این روش های ساده آشپزخانه سفید خود را تغییر دهید
ممکنه که در طولانی مدت آشپزخانه سفید و لوازم اون براتون یکنواخت و…
»
دکوراسیون آشپزخانه با پلان باز

دکوراسیون آشپزخانه با پلان باز

آشپزخانه های مدرن با رنگ های خنثی

در سال های اخیر شاهد طراحی آشپزخانه هایی با رنگ های سفید و خنثی بودیم که کاملا مطابق با سبک های مدرن و مینیمال بوده است. معمولا در کنار استفاده از رنگ سفید، سعی شده تا رنگ های صورتی، آبی ملایم و طلایی براق هم مورد استفاده قرا بگیره. برای افزودن رنگ های شاد، جذاب و جسورانه هم از اکسسوری ها استفاده میشده تا آشپزخانه حالتی یکنواخت و خسته کننده نداشته باشه.

آشپزخانه مدرن با رنگ های خنثی

آشپزخانه مدرن با رنگ های خنثی

طراحی دکوراسیون آشپزخانه دو رنگ و مدرن

در حالیکه سفید محبوب ترین رنگ در زمینه ی دکوراسیون در سبک مدرنه اما برای استفاده از رنگ ها در آشپزخونه، طراحان به سمت طراحی آشپزخونه های دورنگ کشیده شدن و سعی کردن از یک رنگ متفاوت در کنار رنگ های طبیعی و خنثی استفاده کنن و طرحی جدید رو به وجود بیارن.

ترکیب دو رنگ در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

ترکیب دو رنگ در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

تزیین دیوار بین کابینت ها با کاشی های طرحدار

از متریال ها و طرح های مختلفی برای تزیین دیوار بین کابینت ها استفاده میشه که استفاده از کاشی های طرحدار در واحد های کوچک بسیار پر کاربرد بوده و طرح و رنگ رو به فضای آشپزخونه اضافه میکنه.

ایده های کارآمد برای مرتب سازی کابینت ها در آشپزخانه های کوچک
ایده های بکر برای مرتب کردن کابینت آشپزخانه
گاهی اوقات پیش میاد که با وجود کلی کابینت و فضا برای مرتب…
»
کاشی های طرحدار زیبا برای پوشش دیوار بین کابینت ها

کاشی های طرحدار زیبا برای پوشش دیوار بین کابینت ها

هماهنگی بین لوازم آشپزخانه با مبلمان اتاق نشیمن

به دلیل استفاده از پلان باز در دکوراسیون داخلی خانه های امروزی، شاهد استفاده از متریال های هماهنگ در کلیه ی لوازم خونه هستیم. به طوری که برای تطبیق بیشتر آشپزخانه و اتاق نشیمن از مبلمان و اکسسوری هایی با یک طرح و رنگ استفاده میشه.

انتخاب مبلمان هماهنگ با دکور اتاق نشیمن

انتخاب مبلمان هماهنگ با دکور اتاق نشیمن

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...

  • Avatar
    حسین:

    متفاوت بودن با دیگران را دوست دارم