هنر جدید و جذابی که طرفداران زیادی داره، تابلوهای تزیینی با میخ هستش که با کمترین هزینه میتونید با طرح و رنگ های مختلف و برای فضاهای مختلف تابلوهای خیلی خیلی جذاب درست کنید این هنر طرفداران زیادی داره و برای ساخت تابلوهاش کافیه که کمی وقت و حوصله داشته باشید تا به راحتی بتونید این تابلوهای زیبا رو درست کنید. اگه دوست داشتید طرز ساخت یکی از این تابلوها رو ببینید میتونید از طریق این لینک آموزش ساخت تابلوی میخی با طرح دوچرخه رو یاد بگیرید و بسازید.

تابلو قلبی شکل

تابلو قلبی شکل

تابلوی میخی برای اتاق کودک

تابلوهایی با طرح حیوانات برای اتاق فرزندمون میتونه مناسب باشه هم برای آشنایی فرزندمون با حیوانات و هم تزیین اتاق کودک. طرح روی چوب میذاریم و دور طرح رو میخ میزنیم و با توجه به تصویر از همون رنگ نخ استفاده مکنیم.

تابلو حیوانات

تابلو حیوانات

برای تابلو خروس میتونیم از رنگ های مختلفی از نخ ها استفاده کنیم تا یه خروس رنگی جذاب داشته باشیم.

خروس

خروس

برای این تابلو نخ رو از داخل میخ هایی که رو به روی هم قرار دارن رد میکنیم همون طور که توی تصویر هم میبینین تابلومون به صورت خطی هستش و میتونیم برای جذابیت تابلو بادکنک های رنگی هم درست کنیم برای این کار اگر سر میخ رو هم رنگ کنیم کارمون قشنگ تر میشه.

فیل

فیل

یه اسب با یال های رنگی رنگیش توی اتاق دخترمون چه قدر میتونه قشنگ باشه، برای این تابلو دور کار رو با نخ مشکی قاب گیری میکنیم و داخلش رو با نخ های رنگی پر میکنیم.

اسب

اسب

حتی درست کردن این جغد هم کاملا ساده و جذاب هستش  میبینین که توی این تابلو دیگه زیاد داخل صورت جغد پر نشده.

جغد

جغد

میتونیم این تابلو ترکیبی از میخ و سنگ باشه، بعد از گذاشتن طرح و زدن میخ ها دور طرح، داخل کار رو با سنگ های ریز و درشت و یا صدف پر میکنیم و روی چوب میچسبونیم و بعد روش رو با رد کردن نخ ها تزیین میکنیم.

اسب دریایی

اسب دریایی

یه طرح دخترونه دیگه براتون دارم که تور رو هم به تابلو اضافه کردیم میتونیم از پارچه هم استفاده کنیم اما تور به خاطر آهاری که داره ایست بهتری داره.

دخترونه

دخترونه

این طرح هم برای اتاق نوزادمون میتونه خیلی مناسب باشه.

نوزاد

نوزاد

تابلوی میخی برای خانه

ورودی خونمون رو میتونیم با این تابلو ها تزیین کنیم کافیه یه نوشته ای که مد نظرمون هست رو پرینت بگیریم روی چوب بذاریم و دورش رو میخ بزنیم و بعد نخ رو از بین میخ ها رد کنیم.

ورودی خانه

ورودی خانه

یا حتی میتونیم نوشته رو با نخ های رنگی رنگی تزیین کنیم تا جلوه تابلومون بیشتر بشه و بیشتر به چشم بیاد.

میتونیم  برای این کار از طرح های تزیینی استفاده کنیم و با استفاده از نخ های آبی داخل کار رو پر کنیم،رنگ آبی برای خونه میتونه یه رنگ خاص  و گیرا باشه.

طرح تزیینی

طرح تزیینی

با ساخت یه ساعت دیواری که همش تزیین شده با میخ و نخ هست میتونین همه رو حیرت زده کنین.

ساعت

ساعت

اگر از ماشین های قدیمی خوشتون میاد میتونه گزینه خوبی برای انتخاب طرح تابلوتون باشه، یا حتی با گذاشتن میوه های رنگی داخل ماشین میتونه تابلو رو خاص تر هم بکنه.

وانت

وانت

وانت

وانت

اگه اهل گل و گیاه هستین میتونین با ساخت یه این تابلو یه کاکتوس رو به خونه تون بیارین.

کاکتوس

کاکتوس

اگه دیوار ساده دارین و دوست دارین تزیینش کنین میتونین از این هنر استفاده کنین.

تزیین دیوار

تزیین دیوار

تابلوی میخی برای کافی شاپ

اگه دنبال ایده برای تزیین کافی شاپ هستین این طرح میتونه کمکتون کنه تا گوشه ای از دیوار رو با این طرح تزیین کنین.

کافی شاپ

کافی شاپ

تابلو های تزیینی با میخ برای اتاق عروس و داماد

عروس خانوم های گلمون هم میتونن با این تابلو اتاقشون رو تزیین کنند.

عروس و داماد

عروس و داماد

این هنر میتونه کاملا درآمد زا باشه اگه با دیدن این عکس ها علاقه مند به این هنر شدین حتما درست کنین و یه تکه چوب رو به یک تابلو تزیینی تبدیلش کنین. آموزش کامل یک نمونه از این کار رو میتونین اینجا ببینین.

تابلو

تابلو