ایده هایی برای تزیین حلوا مجلسی

چند وقت پیش سومین دوره از مسابقات پیج اینستاگرام دونفره برگزار شد که موضوع اون هم تزیین انواع حلوا بود دوستان زیادی زحمت کشیدن و عکسای زیبای تزیین حلواشون رو برامون فرستادن در این مطلب سعی کردیم تا چند مورد...

  • آماده سازی: 30 دقیقه
  • پخت:
  • کل:
  • کالری: کالری
  • تعداد سرو: یک سینی
گلزار نورمحمدیان
گلزار نورمحمدیان آپدیت:
تزیین حلوا

چند وقت پیش سومین دوره از مسابقات پیج اینستاگرام دونفره برگزار شد که موضوع اون هم تزیین انواع حلوا بود دوستان زیادی زحمت کشیدن و عکسای زیبای تزیین حلواشون رو برامون فرستادن در این مطلب سعی کردیم تا چند مورد از تزیینات زیبای حلوای شرکت کننده های عزیز مسابقه رو قرار بدیم تا شما بتونین از این تصاویر برای تزیین حلواهای خودتون استفاده کنین … امیدوارم براتون مفید باشه.

در صورتی که تمایل دارین از زمان مسابقات بعدی پیج اینستاگرام دونفره با خبر بشین و یا در اونها شرکت کنین فقط کافیه پیج اینستا گرام دونفره رو فالو کنین.

پیج اینستاگرام عزیزانی که تزیینات زیباشون رو مشاهده میکنین، میتونین در لینک آبی زیر هر عکس ببینین. روی کلمه ی “تزیین حلوا” زیر هر عکس کلیک کنید وارد پیج اینستاگرام صاحب عکس میشید.

این حلوا رو در بیسکوییت هایی شبیه به بیسکوییت شیرینی مربایی قرار دادن. حلوا رو داخل قیف ریختن و با ماسوره وسط شیرینی ها به جای مارمالاد، حلوا ریختن.

با وسیله نوک تیزی مثل چاقو یا سیخ کباب میشه این تزیین رو به سادگی انجام داد.

تزیین حلوا با قالب دسر

حلوایی که در عکس زیر تزیین شده به وسیله قالب شکل داده شده. قالب های دسر که بهتره جنسش سیلیکونی باشه تا حلوا رو راحت تر ازش خارج کنیم. در نهایت با پودر نارگیل و پسته و گل سرخ تزیین شده.

تزیین حلوا

تزیین حلوا

 

این حلوا با پرک بادام و پودر پسته و خلال پسته و پودر گل سرخ و غنچه های گل سرخ تزیین شده.

تزیین حلوا با ماسوره

حلوایی که در عکس زیر هس با ماسوره زده شده. کمی از حلوا رو کاکائویی کردن و با ماسوره تزیین کردن.

عکس زیر تزیین شده با حلوای کاکائویی و ماسوره اس.

کاسه های حلوای زیر رو به سادگی با قاشق تزیین شده.

این حلوا با قالب های تهیه گیپور خوراکی شکل داده شده و روش هم با ماسوره زده شده.

نان زیرین حلوا رو در قالب کاپ کیک تهبه کردن که به این شکل گود شده و حلوا توش قرار گرفته.