ایده هایی برای انتخاب فرش اتاق خواب

از بین طرح و جنسهای متنوع فرش که در بازار وجود داره قطعا انتخاب فرش برای اتاق خواب کار آسونی نیست. اما مهمترین ملاک برای انتخاب فرش اتاق خواب باید چیزی باشه که بتونه برای ما یه اتاق خواب دنج،...

مهسا سیدی
مهسا سیدی آپدیت:
اتاق خواب سبک بوهو با فرش سنتی و خوش رنگ

از بین طرح و جنسهای متنوع فرش که در بازار وجود داره قطعا انتخاب فرش برای اتاق خواب کار آسونی نیست. اما مهمترین ملاک برای انتخاب فرش اتاق خواب باید چیزی باشه که بتونه برای ما یه اتاق خواب دنج، راحت، جذاب و آرامش بخش رو فراهم کنه. در ادامه مدلهای مختلفی از فرشهای مناسب اتاق خواب را با هم میبینیم.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب با مبلمان و فرش مات و خنثی

طراحی دکوراسیون اتاق خواب با مبلمان و فرش مات و خنثی

اتاق خواب روشن با فرشهایی به رنگ خنثی

رنگهای سفید، خاکستری و خنثی بهترین گزینه برای داشتن اتاق خوابهای روشن و پرنور خواهد بود. اما برای آن که فرشی که انتخاب میکنیم محیط اتاق را بی روح و یکنواخت نشون نده بهتره آن را در طیف های متنوعی از رنگهای خنثی و ملایم انتخاب کنیم و با انتخاب وسایل رنگی و متضاد به اتاق خوابمان جذابیت ببخشیم.

اتاق خواب دنج و روشن با فرش خنثی

اتاق خواب دنج و روشن با فرش خنثی

انتخاب فرشهای خزدار کلاسیک

فرشهای خزدار بسیار زیبا و لطیفند و حس راحتی و لطافت را میشه از ظاهرشان درک کرد. آنها اتاق خواب را راحت و آرامش بخش نشان میدهند و این ویژگی زمانی بیشتر حس میشه که از رنگهای روشن و ملایم آن استفاده کنیم.

فرش خزدار سفید

فرش خزدار سفید

فرشهایی به سبک ساحلی و تابستانه

اصلا مهم نیست که کجای دنیا و با چه آب و هوایی زندگی میکنیم. به راحتی با مبلمان و لوازم دکوراسیون ساحلی مثل فرشهایی به سبک و رنگ ساحل و دریا میتونیم دکوراسیون اتاق خوابمان را به شکلی تزیین کنیم که احساس آرامش بیشتری داشته باشیم.

اتاق خواب با دکوراسیون ساحلی

اتاق خواب با دکوراسیون ساحلی

برای اتاق خواب سفید چه فرشی بخریم؟

با انتخاب فرش های رنگی و پر نقش و نگار میتونیم به اتاق خواب سفیدمان جذابیت بدهیم. فرش با رنگهای تیره و سیر که با کاراکترهای زیبایی نقاشی شده مانند یک جعبه جواهر در اتاق خواب سفیدمان میدرخشه.

جذابیت دکور اتاق خواب با فرش رنگی

جذابیت دکور اتاق خواب با فرش رنگی

فرشهایی با طرح های سنتی و بوهو

اگر طرفدار سبکهای سنتی، بوهو و کولی وار هستید این نکته را مد نظر داشته باشین که هیچ چیزی نمیتونه سبک خاص شما رو به اندازه یک فرش سنتی و خوش رنگ نشون بده.

اتاق خواب سبک بوهو با فرش سنتی و خوش رنگ

اتاق خواب سبک بوهو با فرش سنتی و خوش رنگ

فرش مخصوص اتاق خوابهای رنگی

اگر دیوارهای اتاق خواب رنگی باشن یا وسایلی که برای اتاق خواب انتخاب کردیم به اندازه کافی رنگ و لعاب داشته باشن برای ایجاد تنوع بهتره تا فرشمان را به شکلی انتخاب کنیم که تفاوت محسوسی با سایر مبلمان اتاق داشته باشه. مثلا فرشی با رنگهای فقط خنثی مثل سیاه و سفید بخریم تا هیچ همپوشانی با سایر اجزای دکور نداشته باشه و به خوبی خودش را در اتاق نشون بده.

فرش سیاه و سفید مخصوص اتاق خوابهای رنگی

فرش سیاه و سفید مخصوص اتاق خوابهای رنگی

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیل ارت

کسب درآمد در خانه از اینترنت

کوپن تخفیف 20 درصدی 2nafare