ایده های زیادی برای تزیین دکور خانه های مدرن وجود داره که چینش زیبای وسایل در کنار هم، استفاده از لوازم ساده، گل ها و گیاهان آپارتمانی و تزیین دیوار با اکسسوری های جذاب، نمونه هایی از اونهاست. اگه در نظر دارین که خونه ی خودتون رو تزیین کنین باید به برخی از گرایش های تازه و ایده هایی که طراحان مدرن ارائه میدن توجه کنین. بسیاری از طراحان داخلی به سراغ طراحی های عجیب برای مبلمان میرن و با این روش خونه ای متفاوت رو به وجود میارن. اما در این مطلب به نکاتی میپردازیم که هر کسی بتونه با پیروی از اونها یه دکور مدرن و جذاب داشته باشه.

اتاق خواب ایده آل با ترفند های ساده و کم هزینه
اتاق خواب ایده آل به معنای داشتن یه اتاق خواب لوکس با مبلمان…
»

رعایت اصل عدم تقارن در تزیین دکور خانه های مدرن

اگرچه تقارن بهترین ایده ی بصری برای بزرگتر نشون دادن فضاهاست و با چیدمان متقارن لوازم و مبلمان، معمولا فضاها عادی تر به نظر میان اما عدم تقارن در چینش لوازم هم باعث ایجاد تازگی و دکوراسیونی رسمی تر در فضا میشه. عناصر نامتقارن در فضا نگاه ها رو جذب کرده و یه هویت جدید به خونه میدن.

رعیت عدم تقارن برای تزیین دکوراسیون اتاق خواب

دیوار رنگی با تزیین نامتقارن و بسیار چشم نواز

مبلمان و اکسسوری های نامتقارن در دکوراسیون داخلی

گالری های دیواری، مبلمان، شومینه های نامتقارن، اکسسوری ها و حتی پنجره ها میتونن از عناصر مهم ایجاد عدم تقارن در دکوراسیون باشن. چنین ویژگی هایی در معماری یک ایده ی جسورانه و بسیار نوینه که باید در انتخاب اونها کاملا دقت کرد.

5 ترفند طراحی برای نوسازی و تغییر دکوراسیون خانه شما
همیشه تغییر دکوراسیون و نوسازی خونه های قدیمی پر از دردسر و هزینست.…
»

ایجاد پلکان نامتقارن در دکوراسیون داخلی

پنجره و میز نامتقارن

شومینه ای زیبا برای تزیین خانه مدرن

استفاده از فلزات با رنگ های متفاوت

همیشه انتخاب قطعات، لوازم و اکسسوری های فلزی که با همدیگه همخونی داشته باشن کار سخت و زمان بری محسوب میشه اما در دکوراسیون مدرن برای دست یابی به یک تزیین به روز و جذاب از فلزات مختلف و با رنگ های متفاوت استفاده میکنن. فلزی رو به عنوان بیس کار انتخاب کرده و سایر فلزات رو هم در کنار اون به کار میبرن.

چراغ آویز مسی بزرگ در دکوراسیون اتاق نشیمن

ترکیب فلزات مختلف در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

کاربرد فلزات تیره و برنج در کنار هم

آشپزخانه ای با لوازم استیل و لوسترهای طلایی رنگ

در دکور خانه های مدرن از فضاهای منفی (خالی) غافل نشین

فضاهای خالی و یا به اصطلاح فضای منفی، معمولا در هر خونه ای وجود داره و یه ایده ی عالی برای تزیین دکوراسیون به حساب میاد. در این فضا هیچ چیزی وجود نداره و از لحاظ روانشناسی حس آرامش و لذت رو به افراد القا میکنه. شما میتونین این نقطه از خونتون رو در هر زمانی با چیزی تزیین کنید. کنج های خالی خونه، کنار پنجره ها و طاقچه ها از جمله ی این فضاها هستن که باید با توجه به سبک کلی دکوراسیونتون اونو چیدمان کنین.

مبلمان مدرن برای استفاده در کنج های خالی و فضای کنار پنجره

تزیین فضای خالی اتاق غذاخوری با درخت های تزیینی

صندلی راحتی برای استراحت و مطالعه در کنج خالی اتاق خواب

 

چند راهکار کم هزینه برای تغییر دکوراسیون خانه
شاید فکرکنید برای تغییر دکوراسیون خانه حتما باید لوازم و مبلمان جدید بخرید…
»

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...