چند ایده ی جالب برای تزیین دیوار آشپزخانه

دیوار آشپزخانه یکی از جاهاییه که تو خونه کمتر بهش توجه میشه. ما معمولا برای دیوار همه ی اتاقها به فکر تابلو و وسایل دکوری و تزیینی هستیم تا قشنگترشون کنیم اما خیلی کم پیش میاد که دیوار آشپزخونه رو...

مهسا سیدی
مهسا سیدی آپدیت:
استفاده ازظروف تزیینی

دیوار آشپزخانه یکی از جاهاییه که تو خونه کمتر بهش توجه میشه. ما معمولا برای دیوار همه ی اتاقها به فکر تابلو و وسایل دکوری و تزیینی هستیم تا قشنگترشون کنیم اما خیلی کم پیش میاد که دیوار آشپزخونه رو تزیین کنیم. امروز با هم چندتا ایده ی ساده و جالب رو میبینیم که با انجام دادنش میتونیم آشپزخونمون رو از سادگی و یکنواختی در بیاریم.

استفاده از دکوریها یا تابلوهایی که کلمه  EAT رو نشون میده

از آنجایی که از آشپزخانه به عنوان محلی برای پخت و پز یا اتاق غذاخوری استفاده می کنیم هیچ چیزی برای دکور دیوارها محبوب تر از تابلویی با حروف کلمه ی EAT نیست. شما میتونید متناسب با رنگ دکوراسیون تابلوهایی با حروف این کلمه تهیه کنید.

اونها میتونن برشی از پالت های چوبی، برش های تخته ای، یا هر چیز دیگه ای باشن. تابلوها رو طبق دکور آشپزخونه رنگ آمیزی کنید و به دیوارها نما بدید.

دکوری ساده و محبوب برای آشپزخانه

دکوری ساده و محبوب برای آشپزخانه

از ظروف تزیینی دیواری استفاده کنید

بشقاب های سنتی و قدیمی تزیینی، زیبایی خیلی خاصی دارن. معمولا یکی دوتایی از اونا رو ممکنه از مادربزرگا به یادگار داشته باشیم یا سوغاتی از سفرهامون باشه. اگه تو خونه ظرف یا بشقابی دارین که به عنوان دکوری میتونید ازش استفاده کنید حتما اون رو به دیوار آشپزخونه کنار میز غذاخوری نصب کنین یا اونها رو تو قفسه های چوبی قرار بدین تا یک تابلوی سنتی و شیک داشته باشین.

استفاده ازظروف تزیینی

استفاده ازظروف تزیینی

با بشقابهای قدیمی و سنتی دکوری جذاب داشته باشید

با بشقابهای قدیمی و سنتی دکوری جذاب داشته باشید

با گیاهان گلدانی، آویز سبز بسازید

یک روش خیلی ساده و در عین حال زیبا برای اینکه آشپزخونه رو به یک دیوار سبز و کاربردی برای منزل تبدیل کنه، استفاده از گیاهان گلدانی به عنوان آویز یا نصب قفسه هایی برای کاشت سبزیجات مصرفی روزانست. در یکی از نوشته های قبلی با کاربردهای مختلف و مزایای باغچه های عمودی یا دیوارهای سبز آشنا شدیم. میتونید گیاهان دارویی رو در گلدونهای چوبی بکارید اسم و خواص هرکدوم رو بنویسید و یا سبزیجاتی مثل ریحان و نعنا که عطر خوبی هم دارند، بکارید. کافیه اینکار رو امتحان کنید تا یک آشپزخونه ی سبز و جذاب داشته باشین.

گیاهان گلدانی و دارویی

گیاهان گلدانی و دارویی

گلدانی از سبزیجات

گلدانی از سبزیجات

به اثاثیه قدیمی آشپزخونه نمای تازه ای بدین

با تغیراتی جزئی در ظروف قدیمی آشپزخونه میتونیم اونهارو به یک قطعه هنری تبدیل کنیم. استفاده از قاشق های چوبی، لوازم دم دستی مثل سینی، سبدهای فلزی یا هرچیز دیگه ای که فکر میکنید میتونه دکور دیوار رو عوض کنه برای اینکار مناسبه.

دکوری با اثاثه ی آشپزخانه

دکوری با اثاثه ی آشپزخانه

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلبند

یه روز خوب برای خرید ...

تا ۵۰٪ تخفیف