معمولا در اکثر مراسمات عروسی بعد از پایان جشن، عروس و داماد با هدیه های کوچیک و زیبایی مهمونارو بدرقه میکنن که به این هدایا “گیفت” گفته میشه. گیفت ها علاوه بر اینکه جنبه ی تشکر و به نوعی شگون دارن، یک یادگاری زیبا از مراسم عروسی هم هستند که میتونه یادآور خاطرات زیبای عروسی باشه. اما برای اینکه هدیه ی زیبا و درعین حال مناسبی تهیه کنین لازمه تا چند نکته رو در انتخابتون مد نظر بگیرید که در ادامه بیشتر درموردش توضیح میدم.

گیفت های آویز

گیفت های آویز

گیفت عروسی رو طوری انتخاب کنین که ماندگار و با دوام باشه

همیشه موندگاری و دوام از بهترین ویژگی های یک گیفت خوب و مناسب محسوب میشه که بتونه به یادگار از جشن عروسی برای مهمان ها و دوستان باقی بمونه. شمع ها، عکس یادگاری عروس و داماد، باکسی از گل های خشک یا مصنوعی از جمله گیفت هایی هستن که مهمونا اونهارو به یادگار از جشن شما نگه میدارن و خاطرات عروسی رو تداعی میکنن.

گیفت های بادوام عروسی

گیفت های بادوام عروسی

کیسه ای از گلهای مصنوعی

کیسه ای از گلهای مصنوعی

باکس های زیبا و جذاب

باکس های زیبا و جذاب

هارمونی بین گیفت ها و دیزاین عروسی

اینکه هدیه ی شما با تم و دیزاین دکور و وسایلی مثل دسته گل، لباس ساقدوش ها، رنگ پارچه های رومیزی و حتی گل های جشن، هارمونی و هماهنگی داشته باشه هم یک ست زیبا ایجاد میکنه و هم نمادی از خوش سلیقگی و جذابیت انتخاب شماست. پس بهتره تا حداقل اونهارو با چندتا از لوازم و رنگ های اصلی عروسی هماهنگ کنید.

هارمونی زیبا بین گیفت ها و رنگ های اصلی مجلس عروسی

هارمونی زیبا بین گیفت ها و رنگ های اصلی مجلس عروسی

انتخاب گیفت عروسی کم هزینه اما زیبا برای میهمانان

اگه بخوبی از پس خرج و مخارج مراسم عروسی برمیاین بهتره که بهترین گیفت ها رو انتخاب کنید اما برای کم خرج تر شدن و صرفه جویی در هزینه ها هم میتونید انتخاب ارزون تری داشته باشید و هم اینکه کلا از تهیه ی گیفت صرف نظر کنین.

گیفت های جذاب عروسی

گیفت های جذاب عروسی

گیفت ساده و شیک

گیفت ساده و شیک

گیفت شمعی

گیفت شمعی

گیفت دوست داشتنی از خوراکی های خوشمزه و رنگی

اگه تابحال به گیفت های خوراکی فکر نکرده بودین حالا وقتشه که بیشتر در موردش فکر کنین. در ابتدا وقتی دادن گیفت در کشورهای اروپایی شروع شد آنها از قند و آجیلات مختلف مثل بادام استفاده میکردن. بعد ها گیفت های مصنوعی و غیر خوراکی هم رواج پیدا کرد. اما مطمئن باشید که مهمانها از گیفت های خوراکی بیشتر استقبال میکنن و بخوبی پذیرایی و بدرقه میشن.

گیفت خوراکی

گیفت خوراکی

گیفت های خوراکی و خوشمزه

گیفت های خوراکی و خوشمزه

یک هدیه ی با ارزش با گیفت های دست ساز

گاهی اوقات بجای اینکه گیفت های آماده بخریم میتونیم با خریدن مواد و لوازم مورد نیاز و اولیه یه هدیه ی کوچیک و زیبای دست ساز درست کنیم. برای اینکار ایده و طرح های مختلفی وجود داره همچنین با تنوع رنگ گیفت های جذاب تری خواهید داشت.

یک انتخاب متفاوت و زیبا

یک انتخاب متفاوت و زیبا

گیفت تابستانه

گیفت تابستانه

گیفت های ساده و حجمی

گیفت های ساده و حجمی

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر