نکات مهم برای انتخاب کارت عروسی

مراسم عروسی یک برنامه ی خیلی بزرگ و مهمه که قطعا نمیشه بدون ماه ها برنامه ریزی تصورش کرد. انتخاب کارت دعوت برای این مراسم یکی از انتخاب های تقریبا سخته این جشنه که حتما باید با برنامه ریزی و...

مهسا سیدی
مهسا سیدی آپدیت:
کارت های عروسی شیک و جذاب

مراسم عروسی یک برنامه ی خیلی بزرگ و مهمه که قطعا نمیشه بدون ماه ها برنامه ریزی تصورش کرد. انتخاب کارت دعوت برای این مراسم یکی از انتخاب های تقریبا سخته این جشنه که حتما باید با برنامه ریزی و خوش سلیقگی انجام بشه. شما قراره کارتی رو انتخاب کنین که در عین زیبایی و مطابقت با مد روز، کم هزینه و کم خرج باشه. معیارها و ترفندهای زیادی برای انتخاب یک کارت عروسی شیک و زیبا وجود داره که میتونه موقع خرید کمک زیادی بهمون کنه که در ادامه بیشتر با آن آشنا میشیم.

کارت های لوکس و شیک عروسی

کارت های لوکس و شیک عروسی

 میخواین چقدر پول خرج کنین؟

مهمترین و اولین شرط در برنامه ریزی برای تدارکات عروسی، تعیین میزان خرج و مخارج هست. بهتره قبل از انتخاب، میزان بودجه ای که قراره برای اینکار صرف کنید رو تعیین کنین. چون کارت های عروسی میتونه قیمت های متفاوتی داشته باشه، با تعیین بودجه و سقفی که برای هزینه ها درنظر گرفتین بهتر و راحت تر میتونین انتخابی داشته باشین که با محدودیت مالیتون همخونی داشته باشه.

کارت های مدرن و شیک عروسی

کارت های مدرن و شیک عروسی

انتخاب طرحی جذاب و زیبا برای کارت عروسی

کارت های عروسی تنوع بسیار زیادی دارن و معمولا با روبان ها، پارچه های تور یا حریر، مهره و مرواریدها و طراحی های خاصی تزیین میشن که معمولا با هر سلیقه ای مطابقت پیدا میکنن. با دیدن مدلای مختلف میتونین یک کارت شیک و زیبا مطابق علاقه و سلیقه تهیه کنین.

طرح های متنوع از کارت های عروسی

طرح های متنوع از کارت های عروسی

طرح های سنتی و زیبا

طرح های سنتی و زیبا

تأثیر رنگ ها در جذابیت بیشتر کارت عروسی

برای داشتن یک انتخاب شیک، مدرن و زیبا از رنگ های برجسته و شاد و روشن استفاده کنین. معمولا رنگ های سبز، قرمز، خرمایی مایل به قرمز، زعفرانی، صورتی، طلایی، زرد و بنفش به روزترین و رایج ترین رنگ ها برای کارت های عروسی هستن. همچنین کسانی هم هستند که رنگ های تیره با نمایی سنگین و انواع رنگ های پاستیلی رو میپسندن. در انتخاب رنگ دقت کنید تا رنگ کارت با پاکت مطابقت داشته باشه.

تنوع در رنگ و طرح

تنوع در رنگ و طرح

زیبایی و تنوع رنگ

زیبایی و تنوع رنگ

کارت عروسی با سایز و فونت مناسب

کارت های عروسی فونت و سایزهای متنوعی دارن و در ابعاد و اشکال متفاوتی هستند. برای جذابیت و شیک بودن بهتره از سایز و فونتهای متداول و ظریف تر استفاده کنین. همچنین بهتره تا اندازه ی کارت، پیک دوستانه باشه و به راحتی بتونید بی هیچ زحمتی اون رو به دوستان و بستگان برسونید.

تنوع سایز و فونت کارت عروسی

تنوع سایز و فونت کارت عروسی

کیفیت کاغذ و مواد اولیه در زیبایی کارت عروسی موثره

اینکه کاغذ کارت عروسی از چه کیفیت و نوعی باشه در زیبایی نهایی ظاهر کارت تأثیر زیادی میذاره. مواد و کاغذهای باکیفیت کارت عروسی رو جذاب تر و چشمگیر تر نشون میدن. با توجه به انواع کارت موجود در بازار برای داشتن یک انتخاب منحصر به فرد حتی میتونین از کارت های دست ساز استفاده کنین.

کارتهای با کیفبت بالا

کارتهای با کیفبت بالا

رنگ زیبا برای کارت عروسی

رنگ زیبا برای کارت عروسی