رنگ قرمز یکی از رنگ هاییه که همه ی خانوم ها بهش علاقه دارن و حداقل یه لباس قرمز توی کمدشون وجود داره. این رنگ خیلی پر انرژی و شاده و هیجان زیادش رو، به اطرافیان هم منتقل میکنه. اگه که می خوایین جلب توجه کنین یا می خوایین خیی شاد و سر زنده به نظر برسین، پیشنهاد میکنم که از لباس قرمز استفاده کنین. میتونین توی مطلب نکات کاربردی برای ست کردن لباس قرمز اطلاعات بیشتری در مورد این رنگ پیدا کنین. من اینجا می خوام براتون چند نکته ای که مهمه و باید برای پوشیدن لباس قرمز بهش دقت کنید و بگم.

نکات کاربردی برای ست کردن لباس قرمز
توی این مطلب می خوام براتون از رنگ قرمز بگم که بسیار رنگ…
»

انتخاب لباس قرمز

قرمز

لباس قرمز

رنگ پوستمون رو مشخص کنین

رنگ قرمز طیف رنگی یا تنالیته ی زیادی داره و میتونه از قرمز-نارنجی تا رنگ قرمز-بنفش متغیر باشه. پس برای این که شما بتونین بهترین رنگ قرمز مناسب خودتون رو انتخاب کنین باید اول رنگ پوستتون رو دقیقا تشخیص بدین. رنگ پوست به سه دسته ی کلی تقسیم میشه. پوست سرد یا روشن، پوست متوسط و طبیعی و پوست گرم یا گندمی. تشخیص این سه دسته هم میتونه از راه های مختلف صورت بگیره.

چگونه رنگ پوستمون رو تشخیص بدیم؟

  1. رگ های دستتون رو نگاه کنین. اگه رنگ رگ هاتون به رنگ آبی و بنفش بود شما پوست سرد و سفیدی دارین. اگه رگ هاتون به رنگ سبز و زیتونی بود شما پوست گرم و گندمی ای دارین. در غیر این صورت شما پوست طبیعی و متوسطی دارین.
  2. توی نور طبیعی روز قرار بگیرین و گردنبند طلایی و نقره ای رو به گردنتون آویزون کنین. اگه طلایی بیشتر به پوستتون میومد، پوست شما گرم و گندمی هست. اگه رنگ نقره ای و ترجیح دادین، پوست شما سفید و سرده.

تشخیص رنگ پوست از روی رگ

برای هر پوستی چه رنگی از قرمز مناسب تره؟

بعد از این که تشخیص دادین رنگ پوستتون چیه، باید متناسب با اون رنگ، رنگ قرمزتون رو انتخاب کنین. همونطور که میدونین رنگ زرد رنگ گرمیست و رنگ آبی رنگ سرد. پس اگه قرمز شما به سمت زرد و نارنجی بره، رنگ گرمتریه و هر چی قرمزتون به سمت رنگ آبی بره و به بادمجونی نزدیک باشه، رنگ سردی محسوب میشه. پس با در نظر گرفتن گرمی و سردی رنگ های قرمز، برای پوست های گرم و گندمی، رنگ قرمز گرم رو انتخاب کنین و برای پوست های سرد و سفید، رنگ قرمز سرد و انتخاب کنین. رنگ پوست متوسط و طبیعی میتونه تمام طیف رنگی قرمز رو با رنگ پوستش ست کنه.

ست های لباس با رنگ سفید
امروز راجع به رنگ سفید صحبت می کنم که مثل رنگ مشکی رنگ…
»

گرمی و سردی رنگ ها

شومیز قرمز گرم

پیراهن قرمز گرم

لباس قرمز روشن

سرهمی رنگ قرمز گرم

لباس مناسب اندامتون رو پیدا کنین

برای این که بتونین بهترین مدل لباس رو برای خودتون انتخاب کنین، باید اول از همه مدل بدنتون رو تشخیص بدین. بعد از اون میتونین لباس هایی که به مدل بدنتون میاد و شما رو بهتر نشون میده، انتخاب کنین. توضیح کامل تر رو میتونین توی مطلب روش تشخیص مدل بدن برای انتخاب بهترین لباس بخونین.

دسته بندی اندام ها

چه لباسی برای اندام مثلث بر عکس مناسبه؟

جلوی آینه قرار بگیرین و بدنتون و دور تا دور شونه، دور سینه، دور کمر و دور باسنتون رو با متر اندازه بگیرین. اگه اندازه ی دور شونه هاتون با اختلاف زیاد از اندازه دور باسنتون بیشتر بود، شما اندام مثلث بر عکس دارین و بهتره لباس هایی که توی باسن گشاد یشن رو بپوشین. همچنین شما میتونین در مطلب لباس های مناسب برای اندام مثلث بر عکس بیشتر در مورد این اندام بخونین.

اندام مثلث برعکس

لباس قرمز زرشکی

انتخاب لباس مناسب برای اندام سیبی شکل

اگه اندازه ی دور شونه و دور سینه و دور شکم تقریبا برابر بود و با اختلاف از دورباسنتون بیشتر بود، شما اندام سیبی شکل دارین. برای این اندام بهتره لباس هایی که پایین تنشون چسبان هست رو نپوشین. در مطلب بهترین انتخاب لباس برای اندام سیبی شکل بیشتر در مورد این اندام و لباس های متناسب اون، بخونین.

چگونه لباس سرمه ای رو با قرمز ست کنیم؟
میدونید که هر رنگ برای خودش دارای شخصیت و خواصی هست. این خواص…
»

اندام سیبی

لباس قرمز رنگ گوجه ای

نتخاب لباس برای اندام ساعت شنی

اگه دور سینه و دور باسنتون تقریبا یک اندازه بود و با اختلاف زیاد از دور کمرتون بزرگتر بود، اندام شما ساعت شنی هست. این مدل اندام میتونه تقریبا همه ی مدل لباس ها رو به تن کنه.

اندام ساعت شنی

پیراهن زرشکی

اندام های مستطیلی

اگه اندازه ی دور کمرتون با اندازه ی دور باسن و دور سینتون اختلاف زیادی نداشت، شما اندام مستطیلی دارین و بهتره پیراهن هایی و بپوشین که در قسمت کمرشون تنگ میشن. میتونین توی مطلب لباس های مناسب برای اندام مستطیلی بیشتر در مورد لباس های مناسب این اندام بخونین.

اندام مستطیلی

جامپ سوت قرمز

مدل های مناسب لباس برای اندام گلابی شکل

اگه دور باسنتون با اختلاف زیاد از دور سینتون بزرگتر بود، شما اندام گلابی شکل دارین و بهتره از دامن های راسته و بلوز هایی با یقه های بزرگ و باز یا یقه های کار شده استفاده کنین. میتونین مدل لباس های بیشتری رو توی مطلب مدل لباس های مناسب برای اندام گلابی شکل که به این اندام میاد رو پیدا کنین.

چه رنگ هایی رو با لباس خاکستری ست کنیم؟
همونطور که میدونید خاکستری از ترکیب دو رنگ سفید و سیاه تشکیل شده.…
»

اندام گلابی

پیراهن سرخابی

بعد این که به نکته های بالا توجه کردین، میتونین با خیال راحت لباس مناسب خودتون رو انتخاب کنین و با اکسسوری و کیف و کفش رنگی و جذاب، به ست لباستون زیبایی بیشتری بدین.

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...