ژل اپریلاین هدیه جوانی برای صورت شما

از دست دادن حجم نواحی خاصی از صورت و ایجاد چین و چروک های پوستی، یک روند طبیعی در فرآیند افزایش سن بوده که قابل تعدیل و درمان می باشد. در صورت نداشتن مشکلات زمینه ای، شایع ترین عوامل قابل...

Avatar
رپورتاژ آگهی آپدیت:
تزریق اپریلاین

از دست دادن حجم نواحی خاصی از صورت و ایجاد چین و چروک های پوستی، یک روند طبیعی در فرآیند افزایش سن بوده که قابل تعدیل و درمان می باشد. در صورت نداشتن مشکلات زمینه ای، شایع ترین عوامل قابل پیشگیری از روند پیری صورت عبارتند از: نور آفتاب (به طور خاص اشعه ماوراء بنفش)، رژیم های غذایی نا مناسب، استرس های روانی و محیطی نظیر آلودگی هوا و آب، کم خوابی یا کیفیت پایین خواب، مصرف بیش از حد فست فود ها و رنگ های مصنوعی غذایی، عدم مصرف میوه و سبزیجات به مقدار کافی و عدم تحرک و انجام ورزش های هوازی مناسب می باشد.

تزریق اپریلاین

تزریق اپریلاین

این عوامل باعث تسریع در از دست رفتن خاصیت ارتجاعی پوست، کاهش محتوای کلاژن و چربی های زیر پوستی و در نتیجه پیری زودرس پوست و ایجاد چین و چروک در پوست می گردد. یک روش سریع برای از بین بردن این نواقص پوستی، تزریقات جلدی اسید هیالورنیک در پوست می باشد. اسید هیالورنیک یکی از اجزای مهم پوستی می باشد که بطور طبیعی در بدن تولید شده و با جذب آب باعث ایجاد حجم و بهبود قوام پوستی می گردد و بی خطری مصرف آن در محصولات آرایشی سالهاست که به اثبات رسیده است.

تزریق ژل های هیالورنیک اسید اپریلاین (Apriline) قادر است به طور کاملا طبیعی حجم های از دست رفته پوست را به آن برگرداند و با اصلاح چین و چروک ها جوانی را به صورت شما هدیه کند. همچنین ژل اپریلاین در مواردی که نیاز به برجسته سازی نواحی خاص صورت نظیر لب ها، گونه ها، چانه، زاویه فکی و غیره می باشد، مصرف دارد.

تزریق اپریلاین

تزریق اپریلاین

به چه دلیل ژل اپریلاین توصیه می شود؟

ژل هیالورونیک اسید اپریلاین حاصل تکنولوژی بالا و فناوری پیشرفته کشور سوئیس بوده و دارای تاییدیه اتحادیه اروپا و وزارت بهداشت ایران می باشد. اپریلاین قادر به برطرف کردن کلیه چین و چروک های صورت از جمله خطوط پیشانی، خط خنده، گردن و جوانسازی دست ها بوده و می توان از آن برای ایجاد حجم طبیعی و ایده آل در گونه، چانه، لب ها و غیره استفاده نمود.

مزایای تزریق اپریلاین

مزایای تزریق اپریلاین

مزایای منحصر بفرد اپریلاین (Apriline)

  • طول مدت اثر طولانی (تا یکسال)
  • خاصیت ارتجاعی مناسب که ظاهری طبیعی به پوست می دهد.
  • اثر بخشی و بی خطری اثبات شده و عدم ایجاد عوارض جانبی
  • سهولت تزریق

چه اقداماتی قبل از تزریق اپریلاین بایستی انجام شود؟

تزریق اپریلاین نیاز به انجام بررسی های پزشکی خاصی ندارد. هر چند توصیه می شود که بانوان باردار و مادران شیرده حتما قبل از تزریق با پزشک خود مشورت کنند. توصیه می شود قبل از تزریق، از مصرف مواد رقیق کننده خون نظیر مکمل های ویتامینی قوی حتی المقدور خودداری شود و در صورت داشتن سابقه ابتلا به تبخال و یا مصرف داروهای دیگر حتما به پزشک اطلاع داده شود. از قطع درمان های دارویی خود بدون اطلاع پزشک معالج خود اکیدا خودداری نمایید.

اقدامات پس از درمان با اپریلاین

بهتر است در طی 48 ساعت اول بعد از تزریق ژل های هیالورنیک اسید از قرارگرفتن در معرض نور شدید آفتاب و گرمای بیش از حد نظیر استفاده از سونای داغ خودداری شده و به توصیه تکمیلی ارائه شده توسط پزشک معالج کاملا عمل شود.

ضد پیری

ضد پیری

آیا تزریق ژل اپریلاین دردناک می باشد؟

جهت تزریق اپریلاین از سوزن های ظریف و یا میکرو کانولاهای ارتجاعی ظریفی استفاده می شود که میزان درد و خونریزی در هنگام تزریق را به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. همچنین می توان قبل از تزریق از بی حس کننده های موضعی استفاده نمود.

مدت ماندگاری اپریلاین فورت: 9-12 ماه

مدت ماندگاری اپریلاین نرمال: 6-10 ماه

مدت ماندگاری اپریلاین هیدرو: 3-6 ماه

 

خدمات زیبایی صورت آریا

شرکت آریا طلوع شرق با مدیریت دکتر سینا شکار سرایی

شماره های رتباط با

021-44963682

021-44963683

وبسایت:

برای ورود به سایت کلیک کنید