لباس های بدون چروک با اسپری ضد چروک خانگی

چروک شدن لباس ها و اتو کردن اونها مشکلیه که اغلب افراد با اون درگیرن و یکی از مسائلی که در سفرها نیز ممکنه داشته باشیم نحوه ی مراقبت از لباس ها و مقابله با چروک شدن اون هاست. شما...

بهناز سرفراز
بهناز سرفراز آپدیت:
چطور اسپری ضد چروک خانگی داشته باشیم

چروک شدن لباس ها و اتو کردن اونها مشکلیه که اغلب افراد با اون درگیرن و یکی از مسائلی که در سفرها نیز ممکنه داشته باشیم نحوه ی مراقبت از لباس ها و مقابله با چروک شدن اون هاست. شما با ساخت یه اسپری ضد چروک خانگی و همراه داشتن اون در سفر میتونین این مشکل رو حل کنین. همه خواهان لباس های صاف و بدون چروک هستن تا منظم تر به نظر برسند اما زمانی که لباس ها رو تا شده داخل چمدون قرار میدیم، خواه ناخواه چروک میشن. در این مطلب با آموزش ساخت این اسپری خانگی، یه روش ساده و موثر برای برطرف کردن چین و چروک لباس ها به شما معرفی میکنم تا دیگه تو سفر دغدغه ی چروک شدن لباس ها رو نداشته باشید.

مواد مورد نیاز ساخت اسپری ضد چروک خانگی

  • 1 قاشق غذاخوری نرم کننده لباس
  • 1 قاشق غذاخوری سرکه سفید
  • 2 فنجان آب
مواد مورد نیاز

مواد مورد نیاز

مراحل ساخت اسپری ضد چروک خانگی

نرم کننده ی لباس، سرکه ی سفید و آب رو با هم ترکیب کنید. از یک قیف برای اضافه کردن تمام مواد تشکیل دهنده اسپری به بطری استفاده کنید و برای اینکه مواد کاملا با هم ترکیب بشند، بطری رو تکون بدید. مطمئن بشید بطری اسپری رو روی حالت غبار تنظیم کنید.

مواد رو داخل بطری مخلوط کنید

مواد رو داخل بطری مخلوط کنید

محلول رو روی قسمت هایی که چروک دارند، اسپری کنید. البته لباستون باید مرطوب باشه. برای صاف شدن بهتر لباس، محکم بکشید و بذارید بطور کامل خشک بشه.

اسپری کردن محلول روی چروک ها

اسپری کردن محلول روی چروک ها

این ها تموم کاریه که باید انجام بدید. همونطور که می بینید، روش ساخت این اسپری بسیار سادست و در عین حال نتیجه ای بسیار عالی هم به همراه داره و هزینه ای هم براتون نداره. واقعا عالیه!

نتیجه

نتیجه

 

قبل

قبل

بعد

بعد

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلبند

یه روز خوب برای خرید ...

تا ۵۰٪ تخفیف