معمولا صورتی رو رنگی دخترانه و مخصوص بچه ها میدونن. مطمئنا اولین تصورتون از صورتی اتاق دخترای کوچیک و لباساشونه و کمتر پیش میاد که افراد برای دکوراسیون داخلی خونه هاشون بخوان از این رنگ استفاده کنند. چون از انتخاب این رنگ برای دکور خونه میترسن، اما شک نکنید که یکی از بهترین رنگ ها برای ایجاد یه فضای آروم، لذت بخش و به دور از هیاهو استفاده از تناژهای مختلف رنگ صورتیه. ظرافت، نرمی و لطافت این رنگ رو به خونه هاتون هدیه بدین و معجزه ی صورتی در دکوراسیون داخلی رو شاهد باشین.

چیدمان تابستانی برای تزیین اتاق کودکان
درسته که هنوز بهاره و چند روزی تا اومدن فصل تابستون وقت داریم…
»

استفاده از صورتی در میز جلومبلی و اکسسوری ها

دیوارهای صورتی برای ایجاد فضایی آرام و شیک

دیوارهای صورتی با هر تناژی یه ایده ی عالی برای افزودن رنگ به خونه هاست. برای اینکه فضایی آرامش بخش و لطیف داشته باشین میتونین از صورتی کمرنگ استفاده کنین.

آرامش و راحتی در اتاق غذاخوری با دیوار صورتی

اتاق کار با دیوار صورتی و لوازم مشکی و زیبا

دیوار آجری صورتی رنگ، انتخابی خاص و زیبا

اگه خواهان یه انتخاب جسورانه و خاص هستین از رنگ سرخابی استفاده کنین. اما فراموش نکنید که در استفاده از اون کمی محتاط باشین و حتما اونو با رنگ های خنثی مثل سفید و خاکستری ترکیب کنید.

ایده استفاده از مبلمان سفید در نشیمن های لوکس و مدرن
ممکنه ما هم مثل بقیه برای خرید مبلمان رنگ روشن بخصوص سفید مردد…
»

سرخابی در دکوراسیون اتاق خواب

صورتی در هر فضایی میتونه روی دیوار بشینه و ملایم و دلنشینه و زیبایی زیادی به خونه ها میده. صورتی رو فقط برای فضاهایی که دور از چشمتون هستن استفاده نکنید بلکه در اتاق خواب، ورودی، دفتر کار و اتاق نشیمن این رنگ رو به کار ببرید و از زیبایی و آرامش اون لذت ببرین.

رنگ صورتی در ورودی

ترکیب زیبا و بی نظیر صورتی و سفید

انتخاب مبلمان به رنگ صورتی

شما میتونین رنگ زیبا و لطیف صورتی رو با هر تنالیته ای که علاقه مندین، توسط افزودن مبلمانی به همون رنگ به خونه هاتون اضافه کنین. این مبلمان میتونه یه کابینت زیبا در سرویس بهداشتی، یه میز آرایش جذاب در اتاق خواب، میز غذاخوری صورتی و صندلی های مخملی، یه نیمکت در پای تخت یا مبل هایی بسیار شیک و زیبا برای اتاق نشیمنتون باشه.

صندلی های غذاخوری با روکش صورتی رنگ

کابینت صورتی زیبا در سرویس بهداشتی

کنجی آرام و شیک با مبل صورتی

به طور یکنواخت از این رنگ در مبلمان استفاده نکنین چون باعث ایجاد فضایی خسته کننده میشه. شما میتونین سایه های مختلف این رنگ رو باهم تریب کنین یا از ترکیب صورتی در کنار رنگ هایی مانند سفید، یاسی، خاکستری، طلایی و فیروزه ای استفاده کنین.

چطور از رنگ نارنجی در دکور خانه استفاده کنیم؟
رنگ نارنجی یه رنگ معاصر، سرگرم کننده و بسیار گرمه که میتوان برای…
»

ترکیب زیبای رنگ صورتی با رنگ های سفید، خاکستری و طلایی

مبل صورتی و دیوار یاسی رنگ

مبلمان صورتی در اتاق نشیمن

مبل راحتی با رنگ صورتی

اکسسوری های جذاب صورتی

صورتی رو میتونین با لوازمی مثل پرده، روتختی، کوسن و بالشتک ها به خونه هاتون اضافه کنین. پرده های بلند صورتی رنگ برای اتاق نشیمن و کوسن های صورتی با بافت های مختلف برای تزیین مبل ها و تخت خواب ایده های خیلی خوبی هستن.

پرده های بلند صورتی در اتاق نشیمن

کوسن های صورتی رنگ در کنار مبلمان خاکستری

چراغ آویزهای جذاب صورتی رنگ

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...