از بین بردن ترک های روی شکم

تَرَک های روی شکم به دو دلیل بوجود می آیند، تَرَک های ایجاد شده بعد از حاملگی و تَرَک هایی که بخاطر زیادی بالا رفتن وزن و وزن کم کردن بوجود می آیند. از بین بردن هر دو نوع این...

Avatar
خاتون آپدیت:

تَرَک های روی شکم به دو دلیل بوجود می آیند، تَرَک های ایجاد شده بعد از حاملگی و تَرَک هایی که بخاطر زیادی بالا رفتن وزن و وزن کم کردن ناگهانی بوجود می آیند. از بین بردن هر دو نوع این تَرَک ها بسیار سخت و نیازمند زمان است، اما غیر ممکن نیست…

از بین بردن ترک های پوست

از بین بردن ترک های پوست

تاثیرگذارترین و سریع ترین راه از بین بردن تَرَک روی شکم جراحی زیبایی است. در جراحی زیبایی فاصله یا تَرَک جدا شده و شکم از دوباره دوخته می شود و به این صورت شکمی صاف و بدون نقص خواهید داشت. اما جراحی زیبایی به دلیل قیمت و یا ترس از جراحی ممکن است برای بعضی افراد دلخواه نباشد. در چنین مواردی، بعضی کرم های موثر برای از بین بردن این تَرَک ها وجود دارد. کرم های از برنده ی تَرَک شکم، چه به دلیل حاملگی و چه به دلیل زیاد و کم شدن وزن بصورت ناگهانی، نیازمند زمان و برنامه ریزی و پیگیری طولانی مدت است. شما باید برای استفاده از این کرم ها نظم در استفاده و صبر و شکیبایی داشته باشید.

در بازار انواع و اقسام کرم ها برای از بین بردن ترک های روی شکم موجود است. برای تاثیر گذار شدن این کرم ها در روز یک یا دو بار همراه با ماساژ دادن شکم کرم از بین برنده ی ترک شکم بزنید. برای از بین بردن ترک ها، بهترین زمان همان مرحله ی آغازین این اتفاق است که رگه های ارغوانی روی پوست دیده می شود. اگر در مرحله ی رگه های ارغوانی مداوا را شروع کنید و این کرم ها را همراه با ماساژ استفاده کنید، در زمان کوتاه تری تاثیر خود را نشان خواهد داد.

از بین بردن ترک های شکم که به دلیل اضافه و کم کردن وزن بصورت ناگهانی راحت تر انجام می شود، اما ترک های شکم که ناشی از حاملگی است زمان بیشتری می برد. به غیر از کرم از بین برنده ی ترک، ترکیب سه کرم که با هم ترکیب کنید و استفاده کنید را توصیه می کنیم.

  • کرمMadecassol

Madecassol  کرم

Madecassol کرم

  • کرم Hametan

Hametan کرم

Hametan کرم

  • کرم Acnelyse

Acnelysel  کرم

Acnelysel کرم

به اندازه ی کوچکتر از دانه ی نخود از هر یک از کرم های نامبرده کف دست تان بزنید و با انگشت تان ترکیب کنید. بعد بلافاصله این ترکیب را روی تَرَک ها بمالید و ماساژ بدهید. این دستور را یکبار صبح و یکبار عصر انجام بدهید. اگر خواستید این ترکیب را نه تنها روی تَرَک های شکم، بلکه روی ترک های نقاط دیگر هم می توانید بزنید. با استفاده ی مرتب این ترکیب، ترک های اضافه و کم کردن وزن را طی شش ماه می توانید از نظر پاک کنید. اما همین کار برای ترک های بعد از زایمان باید حدود یک سال ادامه یابد تا ترک ها دیده نشوند.

با توجه به تجربه ی استفاده کننده ها، کرم Acnelyseخاصیت لایه برداری بسیار قوی دارد. با جدا شدن پوست مرده، ترک های پوست هم کمرنگ می شوند و پوست تازه خودش را نشان می دهد. توصیه می کنم این کرم را نسبت به دو کرم دیگر با مقدار کمتری استفاده کنید.

از بین بردن ترک های شکم ناشی از حاملگی و اضافه و کم کردن وزن بصورت ناگهانی

از بین بردن ترک های شکم ناشی از حاملگی و اضافه و کم کردن وزن بصورت ناگهانی

کرم Hametanهمانطور که بر رویش درج شده برای پوست های تحریک شده است. در مجموع برای سوختگی ها هم کاربرد دارد. کرم سوم یا Madecassolهمراه با عطر بسیار خوبی که دارد خاصیت مرطوب کنندگی هم دارد. می توانید از دکترتان بخواهید این سه کرم را برای تان نسخه بنویسد، یا مستقیما از داروخانه تهیه کنید. این سه کرم نسبت به کرم های دیگر بسیار تاثیر گذار و ارزان تر است.

لطفا برای سرعت بخشیدن به مداوای ترک های پوست، تعداد دفعات استفاده و یا مقدار آن را افزایش ندهید. زیادی هیچ چیزی خوب نیست. پس لطفا صبور باشید و با یک یا دوبار کرم زدن در روز و استفاده ی مداوم 6ماه تا یکسال آن،  ترک ها را محو کنید.