کاربرد آینه در خانه های کوچک

شاید خیلی از شماها به این مشکل بر خورده باشید که قسمتی از خونتون کوچیک به نظر میرسه و یا واقعا کوچک هست، ولی راه حل مناسبی براش پیدا نکردید که بتونید اون فضا رو دلباز و روشن نشون بدید....

هستی ابهری
هستی ابهری آپدیت:
جادوی آینه در خانه های کوچک

شاید خیلی از شماها به این مشکل بر خورده باشید که قسمتی از خونتون کوچیک به نظر میرسه و یا واقعا کوچک هست، ولی راه حل مناسبی براش پیدا نکردید که بتونید اون فضا رو دلباز و روشن نشون بدید. پس اگه این طور هست پیشنهاد میکنم این مطلب رو کامل بخونید.
همه ی ما آینه رو میشناسیم ولی شاید از همه ی کاربرد های مفیدی که میتونه توی خونه داشته باشه خبر نداشته باشیم. اینجا من براتون از فواید معجزه آسای آینه، در خونه های کوچیک میگم.

جادوی آینه در خانه های کوچک

جادوی آینه در خانه های کوچک

بزرگ تر نشان دادن خونه با نصب آینه

در قسمتی از خونه که فکر میکنید خیلی فضا کم و خفه است میتونید با نصب آینه، این فضا رو بلافاصله به فضای دلنشین تبدیل کنید. حالا چه جوری این اتفاق میوفته؟
آینه به خاطر خاصیتی که داره، انعکاس و تصویر اتاق رو در خودش نشون میده و باعث میشه ما تصور کنیم که اتاق بزرگتر است. پس میتونید در قسمت هایی از خونه که احتیاج دارید فضا رو بزرگتر نشون بدید، یا دلباز تر کنید، از آینه استفاده کنید.

جادوی آینه در خانه های کوچک

جادوی آینه در خانه های کوچک

استفاده از آینه برای روشنایی بیشتر

اگر آینه رو در جایی نزدیک به پنجره ی نورگیر قرار بدید متوجه میشید که انعکاس نور در آینه باعث پرنور شدن فضای اتاق شده. این کابرد آینه هم در روز و نور طبیعی مفیده هم در شب و استفاده از لامپ و نور های مصنوعی. چون با استفاده از آینه فضا پرنور تر شده و نیازمون رو برای روشن کردن لامپ های زیاد، کم میکنه که همین امر باعث صرفه جویی در مصرف برق هم میشه.

جادوی آینه در خانه های کوچک

جادوی آینه در خانه های کوچک

استفاده از آینه برای پوشاندن ایراد دیوار

نصب آینه برای پوشاندن ایراد های دیوار میتونه خیلی کمک کننده باشه. اگه دیواری توی خونتون وجود داره که رنگ دلخواهتون نیست یا جاییش ترک خورده و کثیفه و خلاصه ازش خوشتون نمیاد و نمیدونید چه کاری میتونید با اون انجام بدید، بهترین کار نصب آینه روی دیواره. چون بلافاصله تمام ایراد ها رو مخفی میکنه و باعث میشه جلوه ی جدید به فضا بدید. وقتی آینه رو روی این دیوار نصب میکنید باعث میشه توجهتون از روی خود دیوار برداشته بشه و فقط چشمتون آینه رو ببینه. پس شما میتونید با انتخاب آینه های خاص این توجه به آینه رو بیشتر و بیشتر کنید.

جادوی آینه در خانه های کوچک

جادوی آینه در خانه های کوچک

در نهایت اولین و بهترین استفاده آینه، اینه که خودتون و توش برانداز کنید. پس در نتیجه ، آینه وسیله ی بسیار کاربردی تو ی هر خونه ای هست.

 

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیل ارت

کسب درآمد در خانه از اینترنت

کوپن تخفیف 20 درصدی 2nafare