اگر با چهره، تیپ و شخصیتی که داری هنوز نمیدونی که زیبایی و محبوبیتی که دنبالش هستی را به دست آوردی یا نه امروز رو با ما همراه شو تا با چند پرسش ساده پی ببریم چقدر در اطراف تاثیر مثبت داری. راهکارهای ساده ای برای به دست آوردن محبوبیت و جذابیت وجود داره.

زیبا و محبوب بودن یعنی چی؟

وقتی حرف از زیبایی میشه همه ذهن ها به سمت ظاهر آدم میره، اینکه پوست یکدستی داری؟ موهات چه مدلیه؟ دوستات نظرشون چیه؟ زیبایی واقعا چی تعریف میشه فقط ظاهر آدم ها؟

زیبایی

زیبایی

اما در واقع چیزی که زیبایی شما در ذهن بلند مدت افراد رو میسازه شخصیت و نگرش های شماست. شما حتما دوستانی رو دارین که زیبایی ظاهری کمی برخوردارند ولی زیباترین دوستان از منظر دل شما هستند.

در ادامه نشانه هایی رو باهم مرور میکنیم که نشون میده شما محبوب زیبایی شناسی دل های اطرافیانتون هستین یا خیر؟

باید انرژی شما زودتر از زیباییتون درک بشه

داشتن اشتیاق، انگیزه و انرژی نشون دهنده این هست که شما آدمی هستین که در زندگی برای لحظه هاتون هدف دارین، دیدگاه خاصی برای زندگی دارین و به سمت هدفتون حرکت میکنید. اگر این جمله در ذهنتون میاد بدونین که “من که نمیتونم چرا خودمو اذیت کنم” شما از این قابلیت برخوردار نیستید.

خودت هستی؟

خودت هستی؟

بهتره از امروز پرانرژی، هدف دار به دنبال چیزی برین که خوشحالتون میکنه، همه آدم های جذاب و دوست داشتنی اینجوری هستند.

در جمع خودت هستی؟

شاید سخت ترین کار مخصوصا برای ما با فرهنگ درون گرامون سخت باشه که در جمع دوستان، فامیل و دیگران خودمون باشیم ولی از مشخص ترین ویژگی های شخصیت محبوب داشتن یک خود واقعی است نه تقلید کننده و تایید کننده دیگران.

مردم به راحتی تشخیص میدن که یک فرد خودش هست یا اینکه داره تلاش میکنه کس دیگری باشه. باید بتونیم این زیبایی رو به خوبی در خودمون ایجاد کنیم تا نه فقط اطرافیان بلکه خودمون هم زیبایی رو درک کنیم.

تقلید نکن

تقلید نکن

هیچ وقت نیازی به تایید دیگران داری؟ اگر جوابت مثبته پس باید بدونی که از دوست داشتی بودن دور شدی، زیبایی یک شخصیت خاص بودن رو دوباره در خودت زنده کن.

سیبل نباشید!

لازم نیست تا جایی که ممکنه سر و صدا کنید و هر نوع حرکت و صحبتی را چاشنی کارتون کنید که در مرکز توجه و سیبل چشم های مردم باشید. افرادی که اینگونه هستند کمتر محبوب و زیبا تلقی میشوند.

لازم نیست با ظاهرتون سیبل پرتاب نگاه هایی باشید که مرکز وجود شما را برای سرگرمی نشانه گرفته اند، حتما دوستانی رو به خاطر میارین که به دلیل تلاش برای جلب توجه از جمع های قدیمی حذف شدند و هر کسی به بهانه ای سعی داره ازشون دوری کنه.

بلدی چطور حرف بزنی؟

یکی از مهمترین ابزارها برای انتقال پیام در ارتباطات حرف زدن مستقیمه که بسیار از ما در مواجه با افراد جدید و یا در جمع در این مسئله با مشکل روبرو هستیم.

حرف زدن و انتقال پیام

حرف زدن و انتقال پیام

باید یاد بگیری که چجوری با اعتماد به نفس کامل و با مهربانی بتونی پیامت رو به طرف مقابل منتقل کنی بدون اینکه تحت تاثیر جو و شرایط قرار بگیری. این نکات رو فراموش نکن باید خجالت فراموش کنی، درباره همه چیز اظهار نظر نکن، درباره علایق طرف مقابل حرف برن، همونطوری علاقه مند حرف بزن که بهشون گوش میدی.

معلومه که روح داری؟

مهمترین بخش محبوبیت یک خانوم داشتن حس دلسوزی، محبت و حساسیت به اطرافیان است. اگر اطرافیان این حس رو داشته باشند حتما شما در ذهن و چشم آنها زیبا و محبوب خواهید بود، فراموش نکنید زیاده روی همیشه اثر معکوس داره!

نسبت به تاثیر رفتارهاتون بر دیگران، زندگی و شهر و جهان حساس باشید و حستون رو ابراز کنید. این روش بسیار موثر است که انگیزه های فردی و اجتماعی شما برای دیگران قابل دیدن باشد.

در آخر هم توصیه میکنم همیشه لبخند بر لب داشته باشید و آماده باشید معایبتون رو دیگران ببینند و به شما کمک کنند تا برطرفشون کنید. در پناه خدای زیبایی ها موفق و پیروز باشید.