خیلی وقتا پیش میاد که آدم دوست داره به موهاش یه مدل جدیدی بده و با یه فرم جدید مرتبشون کنه. یا اینکه به یک مهمونی خانومانه دعوت میشیم و حوصله مدل های سخت و آرایشگاهی رو نداریم. در این مواقع مدل موهای زیبا و نسبتا ساده ای وجود دارن که خوبه آدم چندتاشونو بلد باشه و ازشون استفاده کنه.در این مطلب آموزش مرحله ای یک مدل بافت مو رو قرار میدم که خیلی زیباست و جذابیت خودش رو داره.

اگه یادتون باشه قبلا هم در مطالب بافت موی تیغ ماهی و مدل مو های مجلسی و چند مل موی آسان برای مهمانی رو قرار داده بودیم که بدکی نیست از اون ها هم دیدن بفرمایین.

مدل بافت

مدل بافت

مدل موی بافت دو طرفه

ابتدا وسط موهاتون فرق باز کنید. بعد هم به عمق یک انگشت به سمت داخل موها رو در دستتون بگیرید و مثل عکس زیر به سه قسمت مساوی تقسیم کنید و هرر قسمت رو لای یکی از انگشتانتون نگه دارید.

با سه قسمت مویی که در دست دارید شروع به بافتن کنید.

بافت موی دو طرفه

بافت موی دو طرفه

یک گره که بافته شد قسمت زیری موها رو که داخل گره قبل هست رها کنید و از کناره ی موهاتون دسته ای جدید بردارید و با اون بافت رو ادامه بدید..

بافت موی دوطرفه به شکل قلب

بافت موی دوطرفه به شکل قلب

آموزش بافت موی دو طرفه

آموزش بافت موی دو طرفه

گره دوم هم که بافته شد باز دسته ای که زیر هست و داخل گره قبلی قرار داره رها کنید و با دسته ای جدید از کناره موهاتون بافت رو ادامه بدید. اندر این کار رو تکرار کنید که تا گوشتون تمامی موها رو داخل بافت برده باشید. مثل عکس زیر که تمامی مو های کناری صورتش تا گوش رو داخل بافت برده.

روش بافت مو

روش بافت مو

وقتی به گوش رسیدید دیگه لازم نیست قسمت های زبری موها رو عوض کنید و با همون سه قسمت مویی که در دستتون هست بافت رو به شکل ساده ادامه بدید تا انتهای موها و با کش انتهاش رو ببندید. دقیقا مثل عکس زیر.

بافت موی قلبی

بافت موی قلبی

بافت موی دو طرفه

بافت موی دو طرفه

مدل بافت موی قلبی

با هر دو طرف موهاتون همین کار رو انجام بدید و در آخر دو گیس بافتی که در دو طرف سرتون بافتید رو در پشت سرتون به هم وصل کنید. مثل عکس زیر.

بافت موی قلب

بافت موی قلب

این روش بافت خیلی روش ساده ای نیست ولی اکر کمی حوصله به خرج بدید و تمرین کنید مدل بسیار زیبا و جذابیه.

۵

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر