آموزش ساخت چراغ خواب آناناسی

مدتی پیش بود که چراغ خواب به شکل گل رو آموزش داده بودیم. به نظرم این مدل کارها جذابیت خاصی برای سازنده دارن. درسته که دست ساز های اینچنینی کیفیت بازاری هاش رو نداره ولی وقتی کسی با دست خودش...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:

مدتی پیش بود که چراغ خواب به شکل گل رو آموزش داده بودیم. به نظرم این مدل کارها جذابیت خاصی برای سازنده دارن. درسته که دست ساز های اینچنینی کیفیت بازاری هاش رو نداره ولی وقتی کسی با دست خودش چیزی رو میسازه هم مهارت جدیدی یاد میگیره و هم اینکه با هزینه ی کم یه تغییر ایجاد کرده. این چراغ خواب آناناسی برای بچه ها خیلی میتونه جذاب باشه و برای اتاقشون هم میتونه دکوری جالبی باشه. به هر حال یه کاردستی با کاربرد خیلی خوبه و مخصوصا شب ها که روشن میشه خیلی زیباست.

لوازم مورد نیاز برای ساخت چراغ خواب آناناسی

  • قاشق های یک بار مصرف
  • پایه ی چراغ خواب و لامپ
  • بطری پلاستیکی مثل بطری نوشابه
  • چسب قطره ای
  • رنگ زرد گواش
  • مقوای سبز برای برگ های آناناس

روش ساخت چراغ خواب آناناسی

ابتدا باید یه پایه ی مناسب برای چراغ خواب داشته باشید. یا از پایه ی یک چراغخواب قدیمی استفاده کنید و یا با لامپ و سیم و سرپیچ و یه سری لوازم برای پایه مثل لوله ی نازک یکی بسازید.

یه بطری پلاستیکی رو کاملا تمیز کنید و سر و تهش رو مثل عکس زیر ببرید. به طوری که روی پایه ی چراغ خواب قرار بگیره.

آماده کردن پایه چراغ خواب

آماده کردن پایه چراغ خواب

دسته ی قاشق های پلاستیکی رو هم ببرید. بعد هم با گواش رنگشون کنید.

قاشق های یک بار مصرف رو رنگ کنید

قاشق های یک بار مصرف رو رنگ کنید

بعد از اینکه رنگ قاشق ها خشک شد از پایین بطری شروع کنید و قاشق ها رو دور تا دور لبه ی پایین بطری بچسبونید. دور بعدی رو در قسمت های خالی دور قبلی بچسبونید و تا بالای بطری ادامه بدید.

روش ساخت چراغ خواب آناناس

روش ساخت چراغ خواب آناناس

برای برگ ها و کاسبرگ آناناس هم مثل عکس بالا روی مقوای سبز شکلی شبیه کاسبرگ برش بزنید و به عنوان کاسبرگ بچسبونید روی قاشق ها. برگ های بلند و نازکی رو هم برش بزنید و به عنوان برگ های آناناس روش بچسبونید.

چراغ خواب آناناسی

چراغ خواب آناناسی

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *