آموزش ساخت تل سر گیس بافت

قبلا یه تل بسیار زیبای قلبی آموزش دادیم که بیشتر مناسب نوزادها و خانوم کوچولو های زیر سه سال بود. که الحمدلله خیلی هم مورد استقبال دوستان قرار گرفت. در این مطلب آموزش ساخت یک تل زیبای دیگه رو قرار...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:
تل گیس بافت

قبلا یه تل بسیار زیبای قلبی آموزش دادیم که بیشتر مناسب نوزادها و خانوم کوچولو های زیر سه سال بود. که الحمدلله خیلی هم مورد استقبال دوستان قرار گرفت. در این مطلب آموزش ساخت یک تل زیبای دیگه رو قرار میدیم که دیگه خیلی محدودیت سنی نداره. این تل میتونه حتی برای خانوم های مدرسه ای خوشگل هم مورد استفاده قرار بگیره.

برای دیدن آموزش تل سری با موهای بافته به این لینک و بافت مو به مدل تیغ ماهی به این لینک مراجعه بفرمایید.

تل سر با روبان

تل سر با روبان

لوازم مورد نیاز برای ساخت تل سر گیس بافت

برای ساخت این تل زیبا به حدود 3-4 متر روبان نیم سانتی احتیاج داریم و یک تل ساده و مقداری چسب.

آموزش ساخت تل گیس بافت

آموزش ساخت تل گیس بافت

آموزش ساخت تل سر

ابتدای کار از وسط روبان شروع میشه. مثل مرحله 1 با وسط روبان حلقه ای رو دقیقا مثل شکل میکنیم. بعد یک طرف از روبان که زیر هست (همون A) مثل مرحله دو حلقه دیگه ای درست میکنیم و از حلقه اولی رد میکنیم.

1

مرحله اول و دوم

حالا مثل مرحله 3 روبان B رو میکشیم تا حلقه A محکم بشه و بمونه. دوباره مثل مرحله قبل با روبان B حلقه ای درست میکنیم و از A رد میکنیم. بعد روبان A رو میکشیم تا حلقه ایجاد شده با B محکم بشه. و همین روند رو تا آخر ادامه میدیم.

2

مرحله سوم و چهارم

3

مرحله پنجم و ششم

وقتی به انتها رسیدیم و روبان رو به اندازه دور تل بافتیم، آخرین روبان رو که بازه مثل مرحله 8 برمیگردونیم روی خودش و چسب میزنیم.

4

انتهای کار

بعد هم روبان بافته شده مون رو روی تل با چسب حرارتی میچسبونیم. به همین راحتی تل زیبای گیس بافتمون آماده اس.

دوستان گلم، این بافت رو باید به دست بگیرید تا متوجه بشید. فقط کافیه با دقت متن رو بخونید و با روبان امتحان کنید. مطمئن باشید میتونید.

تل گیس بافت

تل گیس بافت

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یه روز خوب خرید از راه رسید ...

50% تخفیف