بدلیجات و اکسسوری های تزیینی مثل انگشتر بسیار دوست داشتنی و جذابند و معمولا هم دوست داریم انواع مختلف و متنوعی از آنها را داشته باشیم تا با لباسهای مختلف آنها را ست و هماهنگ کنیم. امروز روش ساخت انگشتر دکمه ای ساده ای رو بهتون یاد میدم که به راحتی و با لوازم دم دستی میتونین اونها رو تهیه کنین. این انگشترهای دکمه ای ساده و جذابند و برای تهیه آنها نیاز به صرف هزینه زیادی ندارین. در ادامه با من همراه باشید.

وسایل مورد نیاز برای ساخت انگشتر دکمه ای

  • دکمه در رنگ، طرح و سایز دلخواه
  • حلقه انگشتر ساده، منعطف و قابل تنظیم
  • چسب
  • انبردست
انگشتر دکمه ای

انگشتر دکمه ای

مراحل ساخت انگشتر دکمه ای ساده و جذاب

برای ساخت این انگشترهای جذاب و ساده در صورت داشتن دکمه های اضافی براحتی از آنها استفاده کنید و در غیر اینصورت از خرازی ها دکمه و حلقه های منعطف را تهیه کنید. ابتدا باید به کمک انبردست قسمت اضافی دکمه را که در زیر آن قرار داره جدا کنیم تا سطح زیرین آن کاملا صاف باشه و برای چسباندن روی حلقه مشکلی اسجاد نکنه. سپس با آغشته کردن سطح رویی حلقه انگشتر به چسب، دکمه را به شکلی که در تصویر میبینید روی آن قرار میدهیم و صبر میکنیم تا کاملا خشک بشه.

مراحل ساخت انگشتر دکمه ای

مراحل ساخت انگشتر دکمه ای

بعد از خشک شدن انگشترها آمادن تا از آنها استفاده کنیم. این انگشترها را میتوان در رنگ های متنوعی درست کرد یا با قراردادن چند دکمه کوچک و بزرگ روی هم آنها را بزیبایی طراحی کنیم.

انگشترهای دکمه ای زیبا

انگشترهای دکمه ای زیبا

برای ساخت این انگشترهای دکمه ای روش دیگه ای هم هست که در آن نیاز به تهیه حلقه ساده انگشتر نداریم و کافیه تا با تهیه سیم مفتول در قطرهای مناسب و چسباندن دکمه روی سیم یا رد کردن سیم از دکمه از آن استفاده کنید.

4.2/5 - (6 امتیاز)