آموزش دوخت گل سر دکمه ای

بار ها روی سایت گل سر های مختلفی رو آموزش دادیم. گل سر ها علاوه بر اینکه دست ساز های زیبایی هستن، هدایای خوبی هم میتونن باشن. تنها کافیه کمی ذوق سلیقه به خرج بدیم و گل های زیبایی رو...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:
تل سر

بار ها روی سایت گل سر های مختلفی رو آموزش دادیم. گل سر ها علاوه بر اینکه دست ساز های زیبایی هستن، هدایای خوبی هم میتونن باشن. تنها کافیه کمی ذوق سلیقه به خرج بدیم و گل های زیبایی رو درست کنیم. در رنگ های متفاوت برای خودمون و عزیزانمون درست کنیم و استفاده کنیم. در این مطلب آموزش ساخت یک گل سر زیبا و بسیار ساده رو قرار میدم که به راحتی میشه در خونه تهیه کرد و استفاده کرد.

لوازم مورد نیاز برای گل سر دکمه ای

  • پارچه با طرح مناسب
  • نخ و سوزن
  • دکمه
  • ر.بان
  • چسب حرارتی
  • سنجاق سر ساده
لوازم مورد نیاز

لوازم مورد نیاز

روش دوخت گل سر دکمه ای

دایره ای به قطر حدود 5 سانت روی پارچه بکشید. و اون رو ببرید. دور تا دورش رو مثل تصویر کوک بزنید و انتهای نخ رو بکشید تا دایره مثل بقچه جمع شه. میتونید وسطش رو مقوای دایره به قطر 2-3 سانت ببرید و قرار بدید تا محکم تر باشه.

مراحل دوخت گل سر دکمه ای

مراحل دوخت گل سر دکمه ای

روی دوخت جمع شده رو روبان بچسبونید و روی روبان رو دکمه ای که تهیه کردید بچسبونید. پشت کار رو هم یک دایره به قطر یک سانت از پارچه ای شبیه فوتر ببرید و بچسبونید و بعد هم سنجاق سر ساده رو روش بچسبونید.

گل سر دکمه ای

گل سر دکمه ای

گیره سر رو به انتهای گل بچسبونید

گیره سر رو به انتهای گل بچسبونید

به همین سادگی و زیبایی، گل سرتون رو تهیه کنید و لذت ببرید.

تل سر

تل سر

این گل رو میتونید روی تل هم بچسبونید و زیبایی منحصر به فردی هم به تل بدید. این گل سر ها هم مناسب هدیه دادن و این روز ها مناسب عیدی دادن هم هستند.

گل سر دکمه ای

گل سر دکمه ای

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *